Strona głównaKobietaGessler w nocy opublikowała kompromitujący wpis. Nie zdążyła go usunąć

Gessler w nocy opublikowała kompromitujący wpis. Nie zdążyła go usunąć

Magda Gessler mogłaby, po raz kolejny, zacytować Britney Spears mówiąc: „Ups! I did it again”. Bo „znowu to zrobiła”. Wygląda jednak na to, że gwiazda TVN nie widzi żadnego problemu. W nocy prowadząca „Kuchenne rewolucje” opublikowała kolejny kompromitujący wpis. 

Niezliczoną ilość razy zarówno fani, jak i dziennikarze mediów internetowych sugerowali znanej restauratorce, by zrekrutowała kogoś do pomocy w prowadzeniu jej mediów społecznościowych. Zapewne uniknęłaby dzięki temu mnóstwa kompromitacji. Wpisów zawierających treści groteskowe, wstydliwe czy nawet zamieszczonych przypadkowo.

Gessler obstaje jednak przy swoim i woli samodzielnie komunikować się z fanami. Co gorsza, najwyraźniej nawet nie pokazuje nikomu swoich wpisów przed publikacją. 

Nocny wpis Magdy Gessler

Autorka Kuchennych rewolucji bardzo często publikuje coś w social mediach. Dzieli się za ich pośrednictwem ciekawymi momentami ze swojego życia, reklamuje sprzedawane przez siebie produkty, a czasami nawet… zwraca się publicznie do ukochanego, regularnie przebywającego za oceanem. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Jednakże w nocy z soboty na niedzielę 23 lipca 2023 r. restauratorka, będąca autorytetem dla bardzo wielu rodaczek, zrobiła coś naprawdę żenującego. Bo o ile możemy zrozumieć, że była to sobota, a właściwie już po sobocie, to jednak mówimy o publikowaniu na stronie obserwowanej przez ponad 1,5 miliona osób! 

W swoim wpisie Magda Gessler popełniła rażący, dla wielu zapewne również i zabawny błąd ortograficzny. Niekoniecznie natomiast może on bawić mieszkańców Grudziądza. Albowiem przebywająca w kujawsko-pomorskim gwiazda TVN nazwała to miasto… „Grudziąc”. 

Gessler Grudziądz wpadka pijana Kuchenne rewolucje TVN

POPULARNE DZIŚ: 

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy