Giertych do Mentzena: chłopcze jeszcze Ci mało lania?

POPULARNE DZIŚ

Nie kończy się korespondencyjna wojna pomiędzy Romanem Giertychem a Sławomirem Mentzenem – liderem Konfederacji. Obaj panowie coraz ostrzej odpowiadają na kolejne twitterowe wpisy oponenta.

Szef wolnościowców już od dłuższego czasu twierdzi, że trwa kampania polegająca na kłamaniu na jego temat, manipulacji i nasyłania internetowych trolli, którzy mają dyskredytować tak Konfederację, jak samego Mentzena. 

Na czele tejże operacji ma stać Roman Giertych. W sobotę Sławomir Mentzen nazwał go „przywódcą trolli i hejterów”. Znany mecenas tradycyjnie odpowiedział serią trudnych pytań. Głównie dotyczących rzekomej współpracy Konfederacji z Prawem i Sprawiedliwością.

Giertych kontra Mentzen: kto dowodzi farmą trolli?

„Giertychowi aż tak się nudzi na uchodźstwie, że zawiaduje farmą trolli. Myślałem, że to zwyczajny troll i hejter, a to sam przywódca trolli i hejterów. Przepraszam za to niedocenienie” – napisał na Twitterze Sławomir Mentzen, załączając screeny dowodzące, że Giertych podsuwa internetowym hejterom pomysły na szkalowanie go.

Giertych nazbyt się tym nie przejął. „Chłopcze jeszcze Ci mało lania? Czy też tak zabolały pytania: dlaczego głosowaliście z PiS nad podwyższeniem podatku od chorych dzieci? Czy macie przychody ze spółek SP? I wreszcie ostatnie i najważniejsze: kto szantażuje Cię sprawą karną brata? I czego chce w zamian?” – spytał w odpowiedzi na wpis przewodniczącego Konfederacji.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x