Gwiazda siatkówki wraca do reprezentacji Niemiec. Zobaczymy ją na parkietach w Polsce?

Polsat Sport podaje, że Georg Grozer wraca do reprezentacji Niemiec. 36-letni siatkarz chce powalczyć o medal mistrzostw Europy, które rozpoczną się 1 wrześnie w czterech krajach, w tym w Polsce.

Grozer zrezygnował z gry w reprezentacji Niemiec po tym, jak rozegrała słabe eliminacje do Igrzysk Olimpijskich w Tokio i nie dostała się na turniej. Teraz jednak 36-latek chce wrócić i dalej walczyć o medale.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

– Oglądałem chłopaków w trakcie meczów Ligi Narodów i od razu poczułem znajome mrowienie w brzuchu. Poczułem, że chcę do nich dołączyć – przytacza wypowiedź Grozera Polsat Sport.

Urodzony w Budapeszcie zawodnik występuje obecnie we włoskim Vero Volley Monza. W przeszłości mieliśmy okazję oglądać go na parkietach w Polsce, ponieważ w latach 2010-2012 reprezentował barwy Asseco Resovii Rzeszów. W ciągu swojej kariery grał także m.in. w Rosji, Chinach, Korei Południowej czy Arabii Saudyjskiej. Z reprezentacją Niemiec zdobył brązowy medal na mistrzostwach świata w Polsce.

Naszych zachodnich sąsiadów zabraknie na zbliżających się Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. W styczniu 2010 roku odbył się turniej eliminacyjny rozgrywany w Berlinie. Niemcy doszli do finału, ale przegrali w nim 0:3 z Francją i nie zagrają w stolicy Japonii.

Grozer i spółka szykują się zatem na mistrzostwa Europy, które rozpoczną się 1 września w Polsce, Czechach, Estonii i Finlandii. Niemcy trafili do grupy D, a ich rywalami będą Estończycy, Łotysze, Francuzi, Słowacy i Chorwaci.

Najnowsze artykuły