Hitowy transfer na Litwie. Ekstraklasa może zazdrościć

Bardzo ciekawy transfer przeprowadziła litewska FC Suduva. Nowym piłkarzem tego zespołu został Keisuke Honda. W przeszłości występował m.in. w CSKA Moskwa i Milanie.

Honda do Europy trafił w 2008 roku. Jego pierwszym klubem na Starym Kontynencie było holenderskie VVV Venlo. Dobre występy w tym zespole wypromowały go i zapewniły transfer do CSKA Moskwa.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Po czteroletnim pobycie w Rosji, Honda przeniósł się do Milanu. Tam wygrał w 2016 roku Superpuchar Włoch. Po trzech latach zdecydował się na wyjazd do meksykańskiego CF Pachuca.W kolejnych latach występował także w Melbourne Victory, Vitesse i Botafogo. Jego ostatnim klubem był azerski Neftci PFK.

Honda jest też jednym z najważniejszych reprezentantów Japonii w XXI wieku. Wystąpił w kadrze „Niebieskich Samurajów” w 98 meczach. W 2011 roku sięgnął po Puchar Azji, grał także na trzech mundialach.

Co ciekawe, Honda miał także krótką przygodę jako… selekcjoner reprezentacji Kambodży. W swoim debiucie przegrał 1:3 z reprezentacją Malezji. Na razie Japończyk skupia się jednak na ostatnich latach swojej piłkarskiej kariery.

FK Suduva grała w lecie w eliminacjach Ligi Konferencji z częstochowskim Rakowem. W dwóch meczach padł bezbramkowy remis, dlatego potrzebne były rzuty karne, w których lepsi byli podopieczni Marka Papszuna.

Najnowsze artykuły