Jacek Sasin: finanse państwa są zdrowe, PO niech nas nie uczy uczciwości

Minister Aktywów Państwowych, Jacek Sasin, odniósł się w mediach społecznościowych do wystąpienia Donalda Tuska. Były premier na kolejnym wiecu wytykał, ilu polityków PiS i ludzi z nimi powiązanych wzbogaciło się o miliony złotych w trakcie rządów Zjednoczonej Prawicy.

Sasin na przestrzeni ostatnich 2-3 lat stał się w sieci postacią memiczną. Internauci regularnie apelują do niego o zwrot 70 milionów złotych przepalonych na wybory kopertowe, które się nie odbyły. Stąd też jego najnowszy wpis generuje kolejne drwiny. 

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Jacek Sasin: finanse państwa są zdrowe

Minister Jacek Sasin zripostował bowiem siły opozycyjne, które wytykają obecnej władzy niegospodarność oraz kumoterstwo. Padają ponadto zarzuty o to, że pod rządami Prawa i Sprawiedliwości gospodarka narodowa jest w fatalnym stanie. 

Jednakże Sasin bynajmniej tak nie uważa. Wskazuje natomiast na to, jak wiele programów socjalnych wdrożyła obecna władza. Przypominając jednocześnie, że Platforma Obywatelska nie była aż tak hojna w rozdawaniu obywatelom państwowych pieniędzy.

– Platforma niech nas nie uczy uczciwości. Finanse państwa są zdrowe, budżet dwa razy większy niż w 2015 r. Oszczędzamy na przestępcach VATowskich i inwestujemy w Polaków (500+, 13. i 14. emerytura, wyprawka, niższe podatki). Oni oszczędzali… na Polakach – przekazał Sasin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły