Jakub Kiwior dołączy do „Lewego”? Hiszpanie chcą polskiego obrońcę!

POPULARNE DZIŚ

Sensacyjne wręcz informacje przekazał dziennikarz Canal+Sport. Łukasz Wiśniowski na antenie sportowej stacji poinformował, że już wkrótce kolejny Polak może trafić do ligi hiszpańskiej. Tym zawodnikiem jest obrońca reprezentacji Polski – Jakub Kiwior.

Wygląda na to, że Jakub Kiwior staje się bardzo łakomym kąskiem na transferowym rynku. Latem dużo mówiło się o transferze do angielskiego West Hamu, a ostatnio głośno było o jego ewentualnych przenosinach do AC Milan. Teraz w grę ma wchodzić kolejny kierunek.

”]

Według Łukasza Wiśniowskiego, jednego z ekspertów programu „Misja Futbol”, Kiwior poważnie wpadł w oko działaczy Villarreal CF. Czy już wkrótce w lidze hiszpańskiej będziemy oglądać pojedynki Jakuba Kiwiora i Roberta Lewandowskiego?

— Villarreal jest bardzo zainteresowany sprowadzeniem do siebie tego zawodnika. Na tej pozycji mają znakomitego zawodnika, ale wiemy, że niebawem Pau Torres odejdzie z klubu. Kiwior byłby znakomitym następcą — wspominał Wiśniowski na antenie stacji Canal+Sport w relacji przed meczem RCD Mallorca — FC Barcelona.

Jakub Kiwior w Villareal miałby zająć miejsce Pau Torresa. Ten zawodnik już wkrótce opuścić Hiszpanię i trafić do jednego z klubów Premier League.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x