Janusz Korwin-Mikke znów broni Putina: Zachód to dziś imperium zła

POPULARNE DZIŚ

Janusz Korwin-Mikke przywykł do kontrowersyjnych tez, więc i ta najnowsza nie powinna nikogo dziwić. Poseł Konfederacji postanowił bowiem po raz kolejny wziąć w obronę Władimira Putina. Co więcej, polski polityk zdaje się rozumieć prezydenta Rosji.

Trwa zbrodniczy atak Rosji na niepodległe terytorium Ukrainy. Niemal wszyscy politycy jednogłośnie krytykują i potępiają działania Władimira Putina. Są jednak wyjątki, a jednym z nich jest Janusz Korwin-Mikke. Jego zdaniem państwa zachodnie chcą zniszczyć Federację Rosyjską, ponieważ nie podziela ona wartości zachodnich. To Korwin-Mikke wymienia m.in. LGBT.

– Zachód to dziś Imperium Zła, opanowane przez d***kratów, LGBTQZ, socjalistów itp. zboczeńców. Chce zniszczyć FR, bo ta nie podziela tych wartości. Gdyby na czele FR stał rosyjski Biedroń mógłby robić z Ukrainą, co by chciał – napisał na twitterze Janusz Korwin – Mikke.

– Jednak po 2 miesiącach wojny JE Włodzimierz Zełenśkyj był gotów zgodzić się na rozbrojenie Ukrainy i konstytucyjny zakaz wejścia do NATO. Kreml jednak w tym momencie zamiast walki o cywilizację zaczął eksponować narodowe cele Rosji, łamiąc zasady cywilizacji i dając USA pretekst – dodał w kolejnym wpisie poseł Konfederacji.

Taki wpis Korwina-Mikke nie uszedł uwadze popularnych dziennikarzy. Wymownie ten wpis postanowił skomentować Krzysztof Stanowski. – Dzisiejsze stanowisko Rosji ustami swojego przedstawiciela – stwierdził współwłaściciel Kanału Sportowego.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x