Strona głównaOpinieJanusz Korwin-Mikke znów broni Putina: Zachód to dziś imperium zła

Janusz Korwin-Mikke znów broni Putina: Zachód to dziś imperium zła

Janusz Korwin-Mikke przywykł do kontrowersyjnych tez, więc i ta najnowsza nie powinna nikogo dziwić. Poseł Konfederacji postanowił bowiem po raz kolejny wziąć w obronę Władimira Putina. Co więcej, polski polityk zdaje się rozumieć prezydenta Rosji.

Trwa zbrodniczy atak Rosji na niepodległe terytorium Ukrainy. Niemal wszyscy politycy jednogłośnie krytykują i potępiają działania Władimira Putina. Są jednak wyjątki, a jednym z nich jest Janusz Korwin-Mikke. Jego zdaniem państwa zachodnie chcą zniszczyć Federację Rosyjską, ponieważ nie podziela ona wartości zachodnich. To Korwin-Mikke wymienia m.in. LGBT.

– Zachód to dziś Imperium Zła, opanowane przez d***kratów, LGBTQZ, socjalistów itp. zboczeńców. Chce zniszczyć FR, bo ta nie podziela tych wartości. Gdyby na czele FR stał rosyjski Biedroń mógłby robić z Ukrainą, co by chciał – napisał na twitterze Janusz Korwin – Mikke.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Jednak po 2 miesiącach wojny JE Włodzimierz Zełenśkyj był gotów zgodzić się na rozbrojenie Ukrainy i konstytucyjny zakaz wejścia do NATO. Kreml jednak w tym momencie zamiast walki o cywilizację zaczął eksponować narodowe cele Rosji, łamiąc zasady cywilizacji i dając USA pretekst – dodał w kolejnym wpisie poseł Konfederacji.

[irp posts=”16568″ name=”Putin wydał straszliwy rozkaz. Zachód zaatakował Rosję””]

Taki wpis Korwina-Mikke nie uszedł uwadze popularnych dziennikarzy. Wymownie ten wpis postanowił skomentować Krzysztof Stanowski. – Dzisiejsze stanowisko Rosji ustami swojego przedstawiciela – stwierdził współwłaściciel Kanału Sportowego.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy