Strona głównaWydarzeniaJarosław Kaczyński gorzej się poczuł? "Z prezesem nie jest dobrze"

Jarosław Kaczyński gorzej się poczuł? „Z prezesem nie jest dobrze”

Cała Polska zastanawia się, dlaczego Jarosław Kaczyński w ostatnich dniach nie pokazuje się nie tylko w mediach, ale gdziekolwiek. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, znacząco pogorszył się stan zdrowia 72-letniego prezesa PiS.

Donald Tusk wzywa do debaty i „wyjścia z nory”, tymczasem – wszystko na to wskazuje – Jarosław Kaczyński jest poddawany leczeniu. Nie udało nam się pozyskać szczegółów, ale sprawa zdaje się być poważna. Nie dotyczy kwestii ortopedycznych, z którymi w ostatnich latach zmaga się lider partii rządzącej. 

POPULARNE DZIŚ: Ryszard Petru: Polski Ład będzie finansowany z nowych podatków

Jarosław Kaczyński gorzej się poczuł. Jaki jest jego stan zdrowia? 

O szczegóły dopytywaliśmy jednego z samorządowców Prawa i Sprawiedliwośći. – Nic nie możemy mówić – odpowiada lakonicznie radny miejski, w rozmowie z mPress.pl. Postaraliśmy się zatem dowiedzieć przynajmniej, na ile poważne są kłopoty zdrowotne prezesa. I czy są związane z kolanem, które od lat doskwierało politykowi. Dwa lata temu została mu wszczepiona endoproteza stawu kolanowego. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Nie, to nie są problemy natury ortopedycznej – rozwiał wątpliwości nasz informator. – W najbliższych dniach wszystko się wyjaśni – kończy wątek. 

Dlaczego obóz Prawa i Sprawiedliwości tak niechętnie mówi o stanie zdrowia prezesa Jarosława Kaczyńskiego? Trudno powiedzieć. Bez wątpienia informacje o poważnym zagrożeniu życia człowieka, który scala obóz rządzący, nie wpłynęłyby pozytywnie na sondażowe wyniki PiS.

Nietrudno się bowiem domyślić, jak zażarta walka o pozycje i wpływy wybuchłaby wewnątrz koalicji, gdyby – odpukać w niemalowane – w tym momencie zabrakło ich wodza. Dołożymy wszelkich starań, by zebrać więcej informacji na temat stanu zdrowia lidera PiS i aktualizować je na bieżąco.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy