Kacper Tobiasz może zostać Wilkiem

POPULARNE DZIŚ

Polska szkoła bramkarzy cieszy się w Europie dużym uznaniem. Z naszego kraju do czołowych lig wyjechało już wielu golkiperów. Kolejnym z nich może być  Kacper Tobiasz z Legii Warszawa.

Tobiasz od początku trwającego sezonu wskoczył między słupki Legii i prezentuje się  bardzo dobrze. 20-latek to wychowanek warszawskiego klubu, który łącznie w dorosłej drużynie rozegrał dopiero 23 spotkania.

Dobre występy Tobiasza nie przeszły bez echa. Dziennikarz Sebastian Staszewski z portalu „Interia” umieścił na Twitterze wpis, jakoby młodym bramkarzem interesował się niemiecki Wolfsburg.

Tobiasz będzie Wilkiem?

Ponoć na trybunach w ostatnim meczu Legii z Zagłębiem Lubin (2:1) pojawił się trener bramkarzy „Wilków” Pascal Formann. Miał on bacznie obserwować poczynania Tobiasza.

Jak donosi Staszewski, zainteresowanie Wolfsburga jest poważne i wkrótce możemy spodziewać się konkretnych ruchów ze strony klubu sponsorowanego przez koncern Volkswagena.

W Bundeslidze na ten moment gra pięciu Polaków. Mowa tutaj o Robercie Gumnym, Jacku Góralskim, Jakubie Kamińskim, Marcinie Kamińskim oraz Rafale Gikiewiczu.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x