Zamieszki podczas wystąpienia Kaczyńskiego. „Policja powinna rozgonić to towarzystwo”

Po raz kolejny spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z wyborcami oraz lokalnymi działaczami PiS zostało zakłócone. Zwolennicy opozycji wykrzykiwali różnorakie hasła w kierunku szefa partii rządzącej, zakłócając jego wystąpienie. Domagano się interwencji policji.

Prezes Kaczyński pojawił się dziś w Olsztynie. To kontynuacja jego – na niedługo przerwanego – objazdu po Polsce. Wydarzenie z udziałem szefa Prawa i Sprawiedliwości wzbudziło w mieście ogromne zainteresowanie.

Szczególnie mocno o możliwość czynnego udziału w spotkaniu zabiegali sympatycy obecnego rządu. Tradycyjnie jednak strona przeciwna zorganizowała coś na wzór „kontrmanifestacji”. Oczywiste było zatem, że zorganizowanie spotkania bez przeszkód nie będzie proste. Zwłaszcza bez pomocy policji.

Kaczyński w Olsztynie. „Policja powinna ich rozgonić”

Bardzo szczegółowo wizytę prezesa Jarosława Kaczyńskiego w stolicy Warmii relacjonuje „Gazeta Wyborcza„. Na jej łamach czytamy między innymi, jakie hasła w kierunku lidera PiS wykrzykiwali przedstawiciele tzw. Komitetu Obrony Demokracji. Zatem tworu, który powstał tuż po przegranych przez PO wyborach sprzed 7 lat.

– Chcemy „podziękować” Jarosławowi Kaczyńskiemu m.in. za inflację i drożyznę, „humanitarne” traktowanie niepełnosprawnych w Sejmie i wiele innych „zasług” – mówiła w rozmowie z „GW” Marta Kamińska z Komitetu Obrony Demokracji.

Policja co prawda nikogo nie pacyfikowała. „Gazeta Wyborcza” zaznacza jednak, że: „Od zwolenników PiS można było natomiast usłyszeć, że policja powinna rozgonić to protestujące towarzystwo”.

5 KOMENTARZE

guest
5 komentarzy
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
aneczka
aneczka
4 miesięcy temu

Pałować!!!

Anka
Anka
4 miesięcy temu
Odpowiedz do  aneczka

Chyba panią ..

Andrula
Andrula
4 miesięcy temu
Odpowiedz do  aneczka

Pała to ty powinnaś oberwać za to że razem ze swoim guru sekty PiS zrujnowaliscie kraj i doprowadziliscie do totalnej ruiny jaka teraz jest a po nowym roku będzie jeszcze większą bierzesz nasze pieniądze za klakierstwo u kaczora

Ktoś
Ktoś
4 miesięcy temu
Odpowiedz do  aneczka

Pałować a i owszem, tylko takich z twoimi poglądami, obrażaniem ludzi którzy myślą inaczej niż sekta z wypranymi mozgami pod wodzą oderwanego od rzeczywistości starca.
Nienawiść do swoich rodaków od was bijąca to już jakiś nowy trend wśród wyznawców pisokatolicyzmu, rano kościół, komunia a później opluwanie i wyzywanie. Jak można dać pluć na siebie i jeszcze twierdzić że to deszcz pada? No ale władza stwierdziła że naród głupi wszystko kupi.

Jolanta
Jolanta
4 miesięcy temu

Dzikusów nie powinno się wpuszczać na salony!Niech w lesie wyją!

5
0
Skomentuj ten artykułx