Kajra opowiedziała o problemach łóżkowych ze Sławomirem. Postawiła mu warunek

POPULARNE DZIŚ

Problemy w łóżku? O tym raczej nie opowiada się publicznie. Jednakże żona Sławomira Zapały nie miała z tym problemu. Magdalena Kajrowicz w jednej ze „śniadaniówek” nie tyle uchyliła rąbka tajemnicy, co odsłoniła kulisy ich sypialnianych spraw.

Sławomir Zapała to postać powszechnie znana i raczej lubiana. Autor hitu „Miłość w Zakopanem” i wielu innych jest wesołym, niestroniącym od żartów człowiekiem. Natomiast żona lubi od czasu do czasu wbić mu szpileczkę.

O rzekomych problemach w ich związku media plotkarskie rozpisują się już od kilku lat. Każdorazowo jednak tego typu doniesienia są dementowane przez samych zainteresowanych.

Kajra o łóżkowych problemach ze Sławomirem

Tym razem Magdalena Kajrowicz wprost przyznała, że – w intymnym kontekście – postawiła mężowi warunek. Musi go spełnić, by… po prostu do czegoś dochodziło. Sławomir Zapała był w „Pytaniu na śniadanie” wraz z nią. Celem jego przyjścia było opowiedzenie o diecie, jaką w ostatnim czasie stosuje.

Okazało się – co potwierdził sam Sławomir – że jego żona nie jest w sypialni „łatwa we współpracy”. Często szuka wymówek, by tylko uniknąć zbliżenia. Na antenie TVP Kajrowicz i Sławomir opowiedzieli o… warunku, jaki małżonka postawiła gwiazdorowi rock-polo. Mianowicie ma on zrzucić 15 kilogramów, by Kajra zgodziła się na seks.

– Sławomir, jak zejdziesz 15 kg w dół, to jest „kizi-mizi”, kiedy chcesz, bez marudzenia, bez narzekania – powiedziała mężowi Kajra.

Najnowsze artykuły

1
0
Skomentuj ten artykułx
()
x