Kamil Grosicki jednak pozostanie w Anglii?

Jak podaje „Football Insider”, Derby County jest zainteresowane sprowadzeniem Kamila Grosickiego. Polak jest wolnym zawodnikiem od 1 lipca, ponieważ wtedy wygasł jego kontrakt z West Bromwich Albion.

Kamil Grosicki ma za sobą bardzo słaby sezon. W WBA odgrywał marginalną rolę, ale mimo to nie zdecydował się zmienić klubu latem, przez co stracił miejsce w reprezentacji Polski i nie pojechał na mistrzostwa Europy.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

33-latek ma teraz kolejny problem, którym jest znalezienie nowego klubu. Do początku nowego sezonu zostało już niewiele czasu, a Polak wciąż nie podjął żadnej decyzji. Kilka miesięcy temu jego agent powiedział, że Grosicki ma wiele ofert, ale od tej pory minęło dużo czasu, a Polak wciąż jest bezrobotny.

Nie tak dawno mówiło się o zainteresowaniu Grosickim ze strony tureckiego Goztepe, ale z tej operacji nic nie wyszło. 33-latek ma już doświadczenie z gry w Turcji, w przeszłości występował w Sivassporze.

„Football Insider” twierdzi jednak, że Polak może przejść do Derby Coutny. Drużyna prowadzona przez Wayne’a Rooneya ma ogromne braki kadrowe, dlatego 33-letni wolny agent może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Grosicki spotkałby w tym zespole dwóch rodaków: Kamila Jóźwiaka i Krystiana Bielika.

Problemy Derby County wynikają ze złamania zasad Finansowego Fair Play. Z tego powodu klub nie może przeprowadzać transferów za gotówkę, a jedynie ściągać piłkarzy bez kontraktu i oferować im maksymalnie roczną umowę.

Najnowsze artykuły