Jaka kara dla zabójcy 8-latka z Częstochowy? Minister Ziobro uważa, że dożywocie to za mało

W poniedziałek Polskę obiegły druzgocące informacje. Po 35 dniach walki zmarł skatowany przez ojczyma 8-letni Kamilek z Częstochowy. Polacy prześcigają się w propozycjach jak najboleśniejszej kary dla 27-latka. Najsurowszy z możliwych wyroków ma w myślach również minister Zbigniew Ziobro.

To bodaj najbardziej szokująca rodzinna tragedia, jaką nagłośniły w ostatnich latach polskie media. W bestialski sposób katowany 8-letni chłopiec zmarł 8 maja, choć cała Polska trzymała kciuki, by udało się uratować jego życie.

NIE PRZEGAP!

Brak postów do wyświetlenia

Niestety, zakończyło się ono przedwcześnie przez zezwierzęcenie konkubenta matki chłopca. Można by rzec, że mężczyzna ten „ma szczęście”, iż przebywa w areszcie i najpewniej nie wyjdzie na wolność do końca życia. Nie uniknąłby bowiem społecznego linczu. Tym bardziej, że jego nieocenzurowane zdjęcie obiegło już social media. Litości dla oprawcy nie okazuje nawet minister sprawiedliwości. 

Zbigniew Ziobro wymierzyłby katowi z Częstochowy karę śmierci?

Smutne wieści, które dotarły do nas wczoraj skomentowali niemal wszyscy najważniejsi politycy. Głos w sprawie zabrał również minister sprawiedliwości i prokurator generalny – Zbigniew Ziobro. Z jego słów wynika, że żałuje, iż prawo nie dopuszcza najsurowszej kary.

Szef resortu sprawiedliwości w swojej wypowiedzi wyraził ogromne ubolewanie nad tragedią 8-letniego Kamilka. Ponadto stwierdził, że nie może pojąć, co kierowało dorosłym człowiekiem, że dopuścił się tak nieopisanego bestialstwa. Na końcu zasugerował, jaki wyrok dla zabójcy chłopczyka z Częstochowy uznałby za odpowiedni.

– Za tak bestialską zbrodnię na bezbronnym dziecku powinna zapaść najsurowsza kara. Niestety, w Polsce mamy tylko dożywocie… – przekazał. Zaznaczmy, że Zbigniew Ziobro od zawsze był zwolennikiem zaostrzania kar dla morderców ze szczególnym okrucieństwem. Na tak bestialskie czyny jest wrażliwy tym bardziej, gdy ich ofiarami padają dzieci. Przed wprowadzeniem kary śmierci nasz rząd ogranicza prawo unijne.

17 KOMENTARZE

 1. No to dalej nie jedna ustawę przepychał rząd w nocy to teraz może w dzień i za zgodą większości społeczeństwa wprowadzić karę śmierci może trochę niektórych to by przystopowała do tak bydlęcego zachowania

 2. A ja bym w ten sam sposób codziennie karała tego zwyrodnialca, tymi samymi metodami jakie stosował on niczemu nie winnemu Kamilowi.

 3. Ten kat powinien ponieść karę śmierci w taki sam sposób jak to biedne dziecko zostało potraktowane.Wedlug mnie powinna być w polce kara śmierć dla takich zwyrodnialców i pedofili to wtedy ludzie by się opamiętali i w więzienia niebyl przepełnione bierzemy przykład z amerykańskiego więziennictwa

 4. Osobiście uważam, że kara śmierci to właśnie „wybawienie” w pewnym tego słowa znaczeniu. Dla tego czegoś to zbyt łagodna i szybka forma zakończenia życia. Moim zdaniem osadzeni powinni umilać temu czemuś pobyt w więzieniu tak długo jak to możliwe. Powinien doznać tego co sam robił temu biednemu chłopcu i nie dostawać jedzenia póki na nie nie zarobi. 3mam kciuki za osadzonych. Przywitajcie to coś gorącą herbatką. Niech pije do dna!!!

 5. Ja dałbym trzy razy takie znęcanie się jak ci zwyrodnialcy zafundowali Kamilowi niech tak cierpią jak to dzieck. W Polsce jest za mała kara

 6. Ja bym zrobił ja w ekwadorze nie do celi tylko do lochu bez światła mała dziurka i woda Kapała na ten pusty łeb tego debila

 7. Panie ministrze tylko kara śmierci dla takiego zwyrodnialca niech Pana myśli i stanowisko pozwolą na zakończenie życia tego bydlaka ….BRAWO PANIE MINISTRZE ZA TE SŁOWA …

 8. Ja bym go nie zabił… ja bym mu taki bol sprawił że z bolu by zmarł.. jak to biedne dziecko. Tego kata bym tak samo przypalał na piecu polewał wrzadkiem polewał denaturatem i podpalał bo się wypala powoli posypywał mu rany solą… co 5dni łamał inna kosc.. bol sprawiłeś w bólu umrzesz.. wszyscy patrza na więźniów przez palce a teraz cała Polska prosi by Ci wiezniowie wymierzyli mu odpowiednią kare… karę śmierci. Dla takich oprawców zero człowieczeństwa… za cierpienie tego kata nie kara..nagroda

  Mam syna 7letniego jak i wielu z was.. gdy się przewróci skaleczy się placze.. gdy jest chore.. cierpimy z dzieckiem…
  Patrząc na te wszystkie artykuły o tym zbrodniarzu co się dopuścił takich czynów niepojętych… zalewa mi twarz łzami a mam już 37 lat i placze oto co się stało temu chłopcu… smutek z twarzy zniknie gdy ten kat będzie cierpiał jak ten chłopiec.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły