Udostępniono wizerunek ojczyma Kamilka. Zdjęcie kata błyskawicznie obiega sieć

W poniedziałek kraj obiegły tragiczne informacje o śmierci 8-letniego Kamilka, który przez ponad miesiąc walczył o życie po tym, jak skatował go ojczym-sadysta. Zdjęcie ojczyma zmarłego Kamilka krąży już po mediach społecznościowych. Mimo, że policja nie udostępniła wizerunku sprawcy.

To jedna z największych tragedii rodzinnych, o jakich było nam dane słyszeć w ostatnich latach. Bezbronne dziecko zostało zakatowane przez partnera swojej matki. Co gorsza, kobieta wiedziała o tym, co się dzieje. Nigdzie tego nie zgłosiła. 

Agnieszka Holland pozwie TVP? Jest komentarz prawnika

Coraz głośniejsze są medialne spekulacje o tym, że Agnieszka Holland pozwie TVP. Miałoby do tego dojść w wyniku - zdaniem wielu - bezprawnego wykorzystania...

Anna Lewandowska przerwała milczenie. Jej słowa rozrywają serce

Tak trudnego okresu Anna Lewandowska wraz z małżonkiem nie przechodzili od dawna. Lub też - gdyby się nieco głębiej zastanowić - prawdopodobnie nigdy. Dziś...

Dramat Natalii Szroeder. „Jedno potknięcie wystarczyło, to koniec”

Niezwykle smutna historia krótkiej, acz głośnej kariery Natalii Szroeder. 28-letnia dziś wokalistka (urodziła się w 1995 r.!) bardzo wiele traci. A traci to przez......

Zdjęcie Dawida B. Wizerunek ojczyma 8-letniego Kamilka z Częstochowy

Choć służby chronią nawet największych zwyrodnialców, internauci i publicyści nie próżnują. Na jaw szybko wyszło pełne nazwisko sprawcy zabójstwa Kamilka oraz nieocenzurowane zdjęcie jego twarzy. Wizerunek ojczyma zakatowanego dziecka solidarnie udostępniają setki tysięcy Polaków. 

Mężczyzna, który odebrał życie synkowi swojej partnerki, zmarnował również własne. Najprawdopodobniej resztę życia spędzi w więzieniu. Poza tym zyskał taką sławę, że nawet na wolności bez wątpienia nie uchroniłby się przed społecznym linczem.

Głos w sprawie tragedii, jaka rozegrała się w Częstochowie – a właściwie jej fatalnych skutków – zabrał wczoraj minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Oświadczenie po śmierci Kamilka opublikował również premier Mateusz Morawiecki.

32 KOMENTARZE

 1. Matka nie lepsza, siedziała z takim zwyrodnialcem,byle miała faceta,ciotka też miała być zekomo w tym domu.😡😡😡😡Makabra.

 2. Nie wiem wogole co to jest. Ja jak bym mogła to odcięła bym mu łeb .Bezwzględnie dla tego oprawcy kara śmiercią albo polewanie wrzaskiem i przypalanie papierosami on powinien cierpieć jeszcze bardziej jak ten biedaczek .Ja nie mogę tego przeżyć .

 3. Chłopaki w więzieniu się nim zajmą, będzie prosił o śmierć, połamią nóżki przypalą jajka może coś obecną na pewno będzie im dobrze służył

 4. Jak to najprawdopodobniej resztę życia spędzi w więzieniu??co to za kraj??była by kara śmierci większość by się zastanowiła dwa razy zanim by coś zrobili

 5. Taka bestia w ludzkiej skórze była już od najmłodszych lat,ponoć mając 7 lat wepchnął siostrę do stawu i ta utonęła!

  • Nieeee… właśnie pomoc medyczna powinna być mu udzielona… I to na najwyższym poziomie, żeby się przypadkiem nie przekręcił.
   I w każdą rocznicę śmierci tego dziecka, przypalać petami… polewać wrzątkiem…
   Odratować i w następną rocznicę śmierci znowu… I tak co roku. Niech chłop żyje 100 lat. W pierdlu. W zdrowiu…
   I polewać do śmierci…
   Jak skora zejdzie, przeszczepić… I znowu…bo smierc dla tego zwyrola to za lekka kara.
   AVE!

 6. Będzie publiczna egzekucja. Dajcie znac gdzie wybiorę się na ten Kabaret. Z mila chęcią obejrzę jak obdzierara się skurwiela ze skóry. To będzie fajna zabawa.

 7. A ja nie chćę za niego płacić , na mój koszt będzie żarł e wylegiwał się ?????? Za taką zbrodnie kara śmierci w męczarniach!!!!!!!!!!!!!

 8. Powinien odczuć to samo co odczuł ten mały chłopiec przez miesiąc czas napierdalać go w kaczy łeb ale nie tak żeby zabić tylko tak żeby cierpiał c***ciekawe ile by przeżył bez udzielenia pomocy pierdolony zwyrodnialec

 9. Szkoda że więźniowie nie mają dostępu do telefonów bo by zobaczyli zwyrodnialca a tak to siedzi na ochronce chroniony

 10. Oczywiście też Powinno Się Udostepniać Wizerunki Tych Wszystkich Urzędników wraz z Ich Personaliami oraz Adresami Zamieszkania Bo Oni Przyczynili się Do Bestialskiej Śmierci Dziecka.Ten sędzia ci policjanci i ci z szkoły dziecka i Opieki społecznej Winni Trafić do Wiezienia za ten sam Artykuł co sprawca.Udostepniamy tych wszystkich Personalia do Publicznej Wiadomości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły