Kasia Tusk wybrała się na plażę. Opisała, jak zachowują się Polacy

Córka byłego premiera wybrała się nad polskie morze. Nie miała daleko, ponieważ rodzina Tusków pochodzi z Pomorza i mieszkają w Sopocie. Kasia Tusk podzieliła się swoimi wrażeniami na Instagramie, opisując zachowanie Polaków na plaży. 

Trwa kampania przed wyborami parlamentarnymi, na które udamy się już jesienią. Szczególnie ważyć słowa muszą zatem nie tylko politycy pretendujący do rządzenia krajem, ale również ich dzieci. Tymczasem Kasia Tusk pisze o narodowych przywarach Polaków. 

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

POPULARNE DZIŚ: Wakacje. „Wybierają morze albo zagranicę”. Górale załamani brakiem turystów

Kasia Tusk o Polakach na wakacjach

35-letnia blogerka, influencerka, a zarazem córka Donalda Tuska, w niedzielny poranek wybrała się na jedną z trójmiejskich plaż. Opisała, co tam zastała. Jednocześnie asekuracyjnie stwierdziła, że nie jest to wielkie narzekanie, a opis sielankowego wypadu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

– Jesteśmy nad polskim morzem. Z nieba leje się żar. Dzieci grzebią w piasku i odliczają minuty, aby wrócić do wody, bo usta nadal sine (ale nie od jagodzianek). Parawany rosną wokół nas i co chwilę ktoś krzyczy, że sprzedaje ciepły popcorn – opisuje Kasia Tusk. 

Tragedia w Łebie. Weszli do morza, nie byli w stanie zawrócić z wody

Dalej precyzuje jednak, że to, na co tak wielu Polaków narzeka, jej wcale nie przeszkadza. – Lubimy się podśmiewywać z tych naszych narodowych dziwactw plażowych, ale mnie one jakoś nie drażnią. W takie dni jestem najszczęśliwsza na świecie – czytamy na Instastory kobiety. 

Kariera córki premiera

Kasia Tusk to 35-letnia blogerka modowa. Kilka lat temu była naprawdę popularna w branży, głównie dzięki zaproszeniu do programu Kuby Wojewódzkiego. Prywatnie jest córką byłego premiera, Donalda Tuska.

Jej blog, podobnie jak profil na Instagramie, nazywa się „Make Life Easier”. Choć dziś stracił nie co na popularności, dla wielu wciąż jest przewodnikiem w kwestiach mody i urody. Kasia dzieli się na blogu swoimi osobistymi stylizacjami, poradami dotyczącymi makijażu, pielęgnacji skóry i wieloma innymi wskazówkami, które pomagają uczynić życie prostszym i piękniejszym.

POPULARNE DZIŚ: Dramatyczna sytuacja Ireny Lepper

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły