Kiwior przejdzie dziś testy medyczne. Transfer do Arsenalu na ostatniej prostej

POPULARNE DZIŚ

Tylko nieoczkiwany zwrot wydarzeń może sprawić, że Jakub Kiwior nie zostanie nowym piłkarzem lidera Premier League, Arsenalu.

Jakub Kiwior wzbudzał zainteresowanie wielu europejskich klubów, ale wydawało się, że pozostanie we Włoszech, przechodząc do któregoś z czołowych zespołów, takich jak Juventus czy Napoli.

Wczoraj gruchnęła wiadomość o jego transferze do Arsenalu. Lider ligi angielskiej szybko przeszedł do konkretów. „Kanonierzy” zapłacą Spezii około 25 milionów euro w zamian za lewonożnego stopera.

Testy medyczne już dzisiaj

Dziś rano około godziny 10:00 Kiwior poleciał do Londynu prywatnym samolotem, aby przejść tam obligatoryjne testy medyczne przed złożeniem podpisu na długoterminowym kontrakcie.

Kiwior potrzebuje jeszcze pozwolenia na pracę na Wyspach, lecz to wydaje się formalnością. Wszelkie szczegóły, w tym podpisanie kontraktu, powinny zostać załatwione w przeciągu kilkudziesięciu najbliższych godzin.

22-latek jutro zasiądzie w loży na stadionie Emirates wraz ze swoją rodziną i menadżerem. Reprezentant Polski obejrzy na żywo szlagierowe starcie przeciwko Manchesterowi United.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x