Koroniewska i Dowbor pokazali swój dom w Hiszpanii. Piąte zdjęcie zwala z nóg

W lipcu polskie media show-biznesowe obiegła informacja o tym, że Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska kupili dom w słonecznej Hiszpanii. Teraz pokazują wnętrza, które mogą budzić podziw i pozytywną zazdrość. Co za widoki! Najnowsze zdjęcia do obejrzenia w naszej galerii poniżej. 

Dowbor i Koroniewska od kilku lat dzielą się w mediach społecznościowych niemal każdym momentem ze swojego życia. Działania te przybrały jeszcze bardziej intensywny charakter, odkąd para celebrytów mieszka na Półwyspie Iberyjskim. Wnętrza ich wspólnego gniazdka są przepiękne i gustowne. A widoki, np. z tarasu? Bajka… Kliknij „Następny” pod poniższym zdjęciem, by zobaczyć kolejne.

Dom Koroniewskiej i Dowbora w Hiszpanii - ZDJĘCIE 1

PKO BP wprowadza wielkie zmiany. Trwają testy na pracownikach banku

Dom Koroniewskiej i Dowbora w Hiszpanii. Zdjęcia wnętrza

Od kilku tygodni mieszkają w Hiszpanii, a nadal nie potrafią przestać się nią zachwycać. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor każdą radosną chwilę dzielą ze swoimi followersami na Instagramie. Fani nie kryją, że chętnie znaleźliby się na miejscu pary celebrytów.

Ich pięknie położony dom – jak się okazało – nie jest apartamentem wynajętym na jakiś czas. Dowborowie ogłosili z wielkim entuzjazmem, że kupili nieruchomość. Mogą zatem cieszyć się cudowną pogodą i równie cudownymi widokami, kiedy tylko zechcą.

Jak widać na załączonych obrazkach – plotki o rzekomych kłopotach w związku Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora raczej nie były prawdziwe. Skoro zdecydowali się „raz jeszcze” zamieszkać razem, niejako zaczynając nowe życie, trudno uwierzyć w teorię mówiącą o tym, że coś jest między nimi nie tak.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx