Leo Messi zerwał rozmowy z PSG w sprawie nowego kontraktu

Przyszłość Leo Messiego stoi pod znakiem zapytania. Jeszcze do niedawna wydawało się, że podpisze on nowy kontrakt z Paris Saint-Germain.

Obecny kontrakt Messiego kończy swój bieg już 30 czerwca. PSG poczyniło starania w kierunku przedłużenia współpracy z najlepszym piłkarzem Mistrzostw Świata w Katarze.

Messiego kuszą ponoć kluby z Bliskiego Wschodu oraz MLS. Trener amerykańskiego Interu Miami wprost mówił, iż jego marzeniem jest pozyskanie genialnego atakującego, który ma już na karku 35 lat.

Messi przerywa negocjacje

Messi i PSG od kilku tygodni mieli toczyć negocjacje w sprawie prolongaty kontraktu. Obie strony były rzekomo blisko porozumienia i Leo miał wkrótce złożyć parafkę na umowie obowiązującej przez kolejny rok lub nawet dwa lata.

Jak informuje “TyC Sports” Messi niespodziewanie przerwał rozmowy z paryskim gigantem i obecnie nie wiadomo co jemu i jego doradcom chodzi po głowie. W mediach przewijały się plotki o powrocie do Barcelony, lecz na ten moment to odległa wizja.

Filigranowy Argentyńczyk w ostatnim czasie znajduje się w kapitalnej dyspozycji. W trwającym sezonie wystąpił łącznie w 23 meczach dla PSG, strzelając 14 bramek i zaliczając 14 ostatnich podań.

Dla mistrzów Francji pozostanie Messiego to priorytet. Szefowie PSG chcą, aby to właśnie ich klub był tym, w którym legendarny piłkarz zakończy swoją niesamowitą karierę.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx