Nieoficjalnie: Leo Messi zostaje w Barcelonie

Leo Messi zostaje w FC Barcelonie. Takie informacje podał dziś włoski dziennikarz Fabrizio Romano. Jak udało mu się dowiedzieć, ciągnące się w nieskończoność negocjacje dotyczyły głównie warunków finansowych nowego kontraktu Argentyńczyka. 

Messi był już przez wielu publicystów przymierzany do PSG, czy nawet klubów Premier League – jak chociażby Manchester City. Trudno było sobie to jednak wyobrazić. Leo Messi w koszulce innego klubu wyglądałby w oczach fanów Barcy jak wklejony w Photoshopie. 

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Messi zostaje w Barcelonie. Koniec sagi transferowej

Tak jak przypuszczaliśmy, intensywne negocjacje na linii Leo Messi – FC Barcelona kręciły się wokół aspektów finansowych. W ich trakcie umowa Argentyńczyka z klubem wygasła i faktycznie mogło się wydawać, że drużyna z Katalonii straci swoją największą gwiazdę. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że uda się zatrzymać Messiego. Teraz piłkarz może w stu procentach skupić się na rozmowach z klubem, gdyż wczoraj (według polskiego czasu – dziś nad ranem) wygrał z reprezentacją Argentyny Copa America. Przypomnijmy, że w finale Albicelestes pokonali 1-0 Brazylię, po golu Angela Di Marii.

„Nikt w klubie nie miał wątpliwości: w całej sytuacji z Messim potrzebny był czas, aby dograć wszystko w kontekście finansowym” – czytamy w tweecie Fabrizio Romano.

Nowa umowa Leo Messiego ma obowiązywać do czerwca 2023 roku.

Najnowsze artykuły