Strona głównaInne publikacjeMaciej Dowbor ma dość Koroniewskiej? Wstawił wpis, który wiele wyjaśnia

Maciej Dowbor ma dość Koroniewskiej? Wstawił wpis, który wiele wyjaśnia

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska tworzą idealną parę? Tak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Gdy jednak spojrzeć na ich relację z szerszej perspektywy – faktem jest, że osobno właściwie nie istnieją. W dodatku mają dzieci, którymi – o zgrozo – Dowbor musi się zajmować. 

To jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. 43-letnia Koroniewska i niewiele młodszy od niej Maciej Dowbor są razem już od 7 lat. W sieci kreują się na parę idealną. Podczas wspólnych wywiadów żartują, śmieją się i mówią o wszystkim z przymrużeniem oka. 

Nie inaczej jest na Instagramie, gdzie dodatkowo para pokazuje swoje dzieci. Maciej Dowbor w jednym z ostatnich wpisów pokazał się nawet w stroju księżniczki. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

[irp posts=”4857″ name=”Cezary Pazura pokazał, jak mieszka. Ten salon robi ogromne wrażenie”]

Problemy w związku Dowbora i Koroniewskiej? 

Nie zawsze jest jednak tak cukierkowo, jak mogłoby to wyglądać na pierwszy rzut oka. Kreacja „pod publikę” to jedno, realne życie – to coś zupełnie innego. 

Maciej Dowbor ma rzekomo coraz częściej być sfrustrowany faktem, że Joanna poświęca jemu i dzieciom zdecydowanie mniej czasu, niż obowiązkom zawodowym. Nawet gdy są razem, zachowują się bardziej jak para influencerów, aniżeli dwoje dorosłych ludzi będących w związku. 

[irp posts=”4846″ name=”Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak zawsze wyglądać szczupło. Prosty trik”]

– Aaaaa! Szefowa wyszła do roboty (farciara), a ja od nadmiaru różu zaraz oszaleję – napisał. Czasem naprawdę zazdroszczę kumplom, którzy mają synów. Można by jakiś mecz obejrzeć albo zagrać w gałę. A nie tylko wróżki i księżniczki. Tak mnie córeczki urządziły – napisał dziś pół-żartem, pół-serio Maciej Dowbor. Ponadto pokazał zdjęcie, na którym jest ubrany w różowy strój księżniczki. Partnerka… odpisała mu na Instagramie. 

– Proponuję malowanie twarzy farbkami, a potem sprzątanie. Dziś mam dwa spektakle wiec macie dużo czasu zaproponowała Joanna Koroniewska. – Całuje Was moje słodkie dziewczynki. Bo chłopca tam żadnego nie widzę – skwitowała. Czyż to nie jawna kpina z męża?

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy