Maciej Stuhr szczerze o walce z alkoholizmem. Wyznał, kto go uratował

O rodzinie Stuhrów w ostatnich tygodniach znów zrobiło się bardzo głośno. Rzecz jasna za sprawą Jerzego, który spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. Niestety, problemy z uzależnieniem miał też jego syn – Maciej Stuhr.

Stuhrowie jeszcze przed „aferą alkoholową” z udziałem seniora budzili w kraju skrajne emocje. Wprost opowiadali się bowiem za opozycyjną stroną politycznego sporu. To nie przysparzało im sympatii – co oczywiste – zwłaszcza wśród rodaków sympatyzujących z frakcją obecnie rządzącą.

Maciej Stuhr: tak walczyłem z alkoholizmem

„Młody Stuhr” – bo tak nazywają go w środowisku artystycznym – ma dziś 47 lat. Jednakże sporą część swojej młodości przeżył bynajmniej nie na trzeźwo. Przez długi czas nie zdawał sobie sprawy z tego, że ma problem.

Czytaj także: Mikołaj Cieślak przyznał, że ma problem. „Teraz już coraz mniej”

W pewnym momencie doszedł jednak do ściany. Gdy zaczęli odwracać się od niego znajomi, a sygnały o tym, że coś jest naprawdę nie tak zaczynali dawać nawet najbliżsi, Maciej Stuhr się otrząsnął. Dziś wspomina to tak:

– Od dłuższego czasu czułem, że muszę coś z tym zrobić, że to zabiera za dużo moich myśli, kombinowania, samokontroli. Czy mogę jeszcze jeden kieliszek, czy już nie? Za dużo energii zacząłem na to wszystko tracić.

Jak mówi, jest trzeźwy już od 4 lat. Bardzo wiele w tym aspekcie zawdzięcza swojej żonie – Katarzynie Błażejewskiej. Jak mówi aktor, to właśnie ona wyrwała go ze szponów nałogu.

1 KOMENTARZ

guest
1 Komentarz
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pisior
Pisior
4 miesięcy temu

Ciekaw jestem czy fani Stuhrów byliby tak wyrozumiali wobec pijanego posła PiS za kierownicą 🤔

1
0
Skomentuj ten artykułx