Magda Gessler dodała do menu swojej restauracji pączki. Cena zwala z nóg

Tłusty Czwartek zbliża się wielkimi krokami. Tradycyjnie Magda Gessler dodaje do menu swojej restauracji „U Fukiera” pączki. Ich cena jest oszałamiająca.

Tłusty Czwartek wypada niemal dokładnie za miesiąc, czyli 16 lutego. Restauracje jednak już czynią przygotowania do tego święta, które ochoczo obchodzone jest przez Polaków. Nie ma co ukrywać, ta przekąska jest jedną z naszych ulubionych, dlatego uwielbiamy się nią delektować.

Jak zwykle pączki będzie można nabyć w warszawskiej, niezwykle prestiżowej restauracji Magdy Gessler „U Fukiera”. Restauratorka oraz prowadząca program „Kuchenne Rewolucje” serwuje tam m.in. dania kuchni staropolskiej, dlatego i tych słodkich przekąsek nie może tam zabraknąć.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 40. Wielki finał!

Nie byłoby w tym jednak nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że ich cena… dosłownie zwala z nóg. Niektórzy mogą być mocno zdziwieni, ile „U Fukiera” trzeba zapłacić za jednego pączka.

Magda Gessler rozbiła bank. Cena za jednego pączka zwala z nóg

Pączki trafiły do menu restauracji „U Fukiera” i będzie można je nabyć w warszawskim lokalu. Musimy jednak liczyć się z tym, że trzeba będzie sięgnąć głęboko do portfela. Za tę przyjemność trzeba bowiem zapłacić kwotę w wysokości 15 złotych.

Anita Nowicka z Sanatorium Miłości

Co ciekawe, pączka po jeszcze wyższej cenie możemy kupić także w innym lokalu Magdy Gessler, czyli „Słodki Słony”. Dziennik „Fakt” podaje, że tam jego cena oscyluje w granicach 18 złotych, choć na stronie internetowej restauracji ceny nie wskazano.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx