Magdalena Ogórek ujawniła ogromną manipulację TVN-u. Nie do wiary, że to wyemitowali

Odkąd dr Magdalena Ogórek związała się z Telewizją Polską, media nieprzychylne obecnej władzy nie darzą jej szczególną sympatią. I vice versa. Dziennikarka, a także kandydatka na urząd prezydenta RP sprzed siedmiu lat ujawniła właśnie niewiarygodną manipulację stacji TVN24. 

Kryzys energetyczny to zjawisko, z którego zdają sobie sprawę i którego obawiają się wszyscy. Szczególnie z powodu wojny w Ukrainie nie do końca wiemy, jak będzie wyglądać nadchodząca zima.

TVN wyemitował zmanipulowany materiał? Magdalena Ogórek oburzona

Niedobory surowców potrzebnych do ogrzewania naszych domów i mieszkań niepokoją wszystkich. Przede wszystkim wzbudzają niepewnoąź. Kanał informacyjny TVN24 tylko podsyca społeczną panikę. Skrzętnie wyłapała to Magdalena Ogórek. Zamieściła sytuacyjny wpis, w którym opisała to, co właśnie zobaczyła w telewizji.

– TVN24 oznajmił właśnie, że w Gdańsku w piecach palą zbożem. Wypowiadający się stwierdził, że pali w piecu od półtora miesiąca, czyli od połowy sierpnia. Nie ma, jak widać, granicy tego szaleństwa – przekazała dr Ogórek.

Ostatnie zdanie dotyczyło najpewniej skali manipulacji, jaką – zdaniem dziennikarki TVP – stosują koledzy po fachu z konkurencyjnego medium. Magdalena Ogórek ewidentnie opowiada się po stronie rządu, wierząc w jego zapewnienia o tym, że ciepła nie zabraknie tej zimy w żadnym polskim domu.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx