Medalu nie będzie. Polscy siatkarze odpadli z Francuzami!

Reprezentacja Polski w siatkówce przegrała z Francją (25:21, 22:25, 25:21, 9:15) i odpadła z igrzysk olimpijskich w Tokio. To piąta olimpiada z rzędu, podczas której Polacy nie potrafią przejść 1/4 finału.

Spotkanie rozpoczęło się dobrze i Polska wyszła na prowadzenie dzięki dobrej grze Wilfredo Leona i Bartosza Kubiaka. Polacy byli dobrzy w zagrywce oraz skutecznie blokowali. Pierwszego seta wygrali 25:21.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Francuzi odpowiedzieli w drugiej części meczu. Polska straciła kontrolę nad wydarzeniami i choć walczyła do samego końca, set został przegrany 22:25. Coraz lepiej na parkiecie radził sobie gwiazdor Trójkolorowych Ervin Ngapeth.

Polacy wrócili na swój poziom w trzecim secie. Znów dawali o sobie znać Kurek i Leon, którzy byli bardzo groźni w ataku. Polska wygrała tę partię 25:21 i wyszła na prowadzenie 2:1. Wszystko układało się dobrze.

Początek czwartego seta również był dobry dla Biało-Czerwonych, którzy wyszli na trzypunktowe prowadzenie. Niestety, wszystko zaczęło się sypać przez coraz lepszą grę Francuzów, na którą nie byliśmy w stanie odpowiedzieć. Trójkolorowi najpierw wygrali czwartego seta, a potem rozbili Polaków w tie-breaku i awansowali do półfinału.

To piąty ćwierćfinał olimpijski z rzędu, którego nie potrafiła przejść reprezentacja Polski. Biało-Czerwoni byli wymieniani wśród kandydatów do złotego medalu, jednak nie byli w stanie pokonać demonów z przeszłości.

Najnowsze artykuły