Strona głównaMuzykaMichał Szpak ogłosił, co zamierza zrobić. Znów podzielił tłumy

Michał Szpak ogłosił, co zamierza zrobić. Znów podzielił tłumy

Michał Szpak – artysta w Polsce powszechnie uwielbiany i nienawidzony jednocześnie – właśnie zdobył się na odważną deklarację. O ile fani wokalisty pochodzącego z podkarpackiego Jasła są zachwyceni, o tyle ci, którzy go nie lubią, nie potrafią ukryć skrajnej złości.

Kolorowy ptak, jeden z pierwszych „niebanalnych” twórców muzycznych, którzy wyszli z polskich talent-show. Michał akurat z X Factora, już grubo ponad dekadę temu.

Początkowo – co nie mogło dziwić, biorąc  pod uwagę specyfikę polskiego społeczeństwa – największe kontrowersje budził wizerunek Szpaka. Długie włosy, makijaż, pomalowane paznokcie. W oczach wielu bardziej przypominał kobietę.

Posądzano go nawet o bycie homoseksualistą, czemu artysta stanowczo zaprzeczył. Choć w dzisiejszej Polsce niebycie hetero nie jest już niczym „nienormalnym”, to dla wielu szokiem był szereg deklaracji składanych przez Michała Szpaka. Nie tyle na temat tego, że nie jest gejem, ale też że pociągają go czarnoskóre kobiety, marzy o dziecku czy teraz o… chęci występu na Eurowizji 2024. Tak, wokalista chce wziąć udział w konkursie raz jeszcze.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Michał Szpak i Eurowizja 2024 – artysta chce nas reprezentować

Wiele w ostatnim czasie spekulowano w branży muzycznej na temat możliwego udziału Michała Szpaka w Eurowizji 2024. Co ciekawe, nie byłby to jego pierwszy raz na tym prestiżowym konkursie.

  • TVP zakończyła przyjmowanie zgłoszeń do preselekcji Eurowizji 2024,
  • Zgłoszenia można było składać do piątku 2 lutego, do godz. 22,
  • Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja wyłoni reprezentanta Polski,
  • Eurowizja 2024 odbędzie się: 7, 9 i 11 maja w szwedzkim mieście Malmö.

Reprezentował bowiem Polskę w Szwecji w 2016 roku. Teraz ma rzekomo – o czym sam mówi – ubiegać się o prawo udziału w majowym konkursie. Jeszcze bardziej chętna do tego, by zaprezentować się na konkursie w Malmö jest Justyna Steczkowska. Co na to Michał Szpak? Otóż zupełnie szczerze wyraża chęć ponownego wzięcia udziału w przeglądzie. Będzie to gratka dla jego fanów! Z kolei dla antyfanów – kolejna okazja do wylewania hejtu i sugerowania, że taki reprezentant to wstyd dla Polski.

– Nie wykluczam ponownego udziału – mówi wprost, w kontekście Eurowizji 2024, Michał Szpak. Gwiazdora cytuje m.in. branżowy portal teleshow.wp.pl. 68. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się na początku maja. Przypomnijmy, że Poprzednia Eurowizja odbyła się w Liverpoolu. Wygrała ją Loreen ze Szwecji właśnie.

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy