Strona głównaOpinieMinister Radosław Sikorski próbował wejść do pubu Mentzen. "Czuję się wykluczony"

Minister Radosław Sikorski próbował wejść do pubu Mentzen. „Czuję się wykluczony”

Minister spraw zagranicznych, Radosław Sikorski odwiedził (a właściwie próbował odwiedzić) pub należący do polityka Konfederacji. Sławomir Mentzen od kilku lat posiada lokal firmowany swoim nazwiskiem. 

W Toruniu pub Sławomira Mentzena cieszy się niemałą popularnością. Odwiedzają go nie tylko miejscowi, ale też turyści. Choć niewykluczone, że na tę chwilę ci drudzy stanowią już większość klienteli. Nie wszyscy jednak są w przybytku szefa Konfederacji mile widziani.

Na własnej skórze przekonał się o tym Radosław Sikorski – szef MSZ w rządzie Donalda Tuska. Udał się przed wejście do pubu, gdzie ujrzał legendarny już komunikat.

Radosław Sikorski w pubie Mentzen Toruń: czuję się wykluczony

Pub Mentzen mieści się w Toruniu przy Rynku Staromiejskim 36/38. Jak już dawno zapewnił jego właściciel, a zarazem lider Konfederatów, każdy jest tam mile widziany. Każdy poza kilkunastoma, może kilkudziesięcioma osobami.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

POPULARNE DZIŚ: Polska poderwała myśliwce. Dowództwo Operacyjne wydało komunikat

Co ciekawe, zdjęcia „nieproszonych gości” zawisły tuż przed wejściem do pubu Mentzen. Okraszone zostały wyraźnym, podświetlonym napisem o treści: „TYCH KLIENTÓW NIE OBSŁUGUJEMY”. To właśnie przy nim krótkie wideo nagrał minister Radosław Sikorski. – Czuję się wykluczony! Ale może to dobrze – mówi z uśmiechem na ustach szef MSZ:

Cóż. Prawdopodobnie tego wieczoru min. Sikorski nie wypił piwa w pubie Mentzen. Wyraźnie jednak rozbawił go fakt, że na tablicy z twarzami kilkudziesięciu polityków z zakazem wstępu, znalazł również swój własny wizerunek. Promienny uśmiech i wymowne machnięcie ręką mówią wiele.

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy