Strona głównaTelewizjaPolsatTak zareagowała ekipa budowlana z "Nasz nowy dom" na Elę Romanowską

Tak zareagowała ekipa budowlana z „Nasz nowy dom” na Elę Romanowską

Wszyscy już wiedzą, że Ela Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor w programie „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli zadowoleni z tej zmiany, a na nową prowadzącą wylała się fala krytyki. Jak aktorka została przywitana na planie programu?

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z „Nasz nowy dom” wywołało wielkie poruszenie. Widzowie pokochali dziennikarkę i ich zdaniem nie da się jej zastąpić. Na jej miejsce została zatrudniona Elżbieta Romanowska.

Katarzyna Dowbor była związana z „Nasz nowy dom” od samego początku. Zdaniem internautów była stworzona do tego formatu, jej empatia sprawiała, że program oglądało się z przyjemnością. Wiele z dotychczasowych widzów programu zapewnia, że zrezygnuje z jego dalszego oglądania po zmianach.

Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor

Ela Romanowska w wywiadzie z serwisem WP Kobieta przyznała, że była zaskoczona propozycją Edwarda Miszczaka. Jednak przemyślała sytuację i postanowiła przyjąć posadę. Pierwsze odcinki bez Katarzyny Dowbor są już kręcone. Jak ekipa zareagowała na nową prowadzącą?

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Przyjęli mnie bardzo ciepło. Kredyt zaufania, o którym mówiłyśmy wcześniej – dostałam od nich w 100 proc. Są dla mnie bardzo wyrozumiali; gdy widzą, że się stresuję, próbują mnie rozweselić. Czasem ja ich czymś zaskoczę. Jestem im wdzięczna, bo mam w sobie więcej spokoju. Poczułam się częścią tej ekipy – wyznała Elżbieta Romanowska.

Czekacie na pierwszy odcinek nowego sezony „Nasz nowy dom”?

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy