Strona głównaSportPiłka nożnaNowy trener Legii: "Nigdy nie byłem strażakiem"

Nowy trener Legii: „Nigdy nie byłem strażakiem”

Po tym, jak z Legii Warszawa został zwolniony trener Czesław Michniewicz, tymczasowo jego obowiązki przejął Marek Gołębiewski. Szkoleniowiec udzielił pierwszego wywiadu portalowi „TVP Sport”.

– Nigdy nie byłem strażakiem. Jestem po prostu trenerem, który najpierw w lipcu spełnił marzenie o pracy w najlepszym klubie w Polsce, a teraz dostał szansę prowadzenia pierwszej drużyny – powiedział Gołębiewski.

Szkoleniowiec przejmuje Legię w niezwykle trudnym momencie. W szatni również panuje dość średnia atmosfera, która również była jednym z powodów zwolnienia Czesława Michniewicza.

– Kastrati, Celhaka, Rose i Johansson trenowali w poniedziałek z Legią. Każdy zawodnik ma szansę znaleźć się w kadrze na mecz w Szczecinie. Mogę użyć stwierdzenia, że gracze w kadrze otrzymują czystą kartę – stwierdził Gołębiewski.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Od początku wierzyłem w moją drogę i wciąż uważam, że Legia może w czerwcu cieszyć się z sukcesu. Koszulka tego klubu jest ciężka, każdy chce zwycięstw. Nikt się nie poddaje – dodał nowy trener mistrza Polski.

– Trafiając do Legii, człowiek zawsze marzy o pierwszej drużynie. Miałem oferty z zaplecza Ekstraklasy, ale z premedytacją zdecydowałem się na stołeczny klub i prowadzenie rezerw. Mogę to porównać do pewnej sytuacji… Idzie się na dyskotekę, a do tańca prosi piękna dziewczyna… Kto w takiej sytuacji powie „nie”? – przyznał Gołębiewski.

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy