Oliwia Bieniuk o Ani Przybylskiej: mama zawsze powtarzała mi jedną rzecz

Oliwia Bieniuk ma już 19 lat. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka – co nie może dziwić – z ogromem emocji wspomina swoją zmarłą przed ośmioma laty mamę. W najnowszym wpisie na Instagramie wspomniała słowa, które ukochana rodzicielka zawsze jej powtarzała.

Ania Przybylska doczekała się trójki wspaniałych dzieci. Jednym z nich jest Oliwia, która z upływem lat staje się coraz bardziej podobna do mamy. Co więcej – coraz lepiej radzi sobie szeroko rozumianym show-biznesie. Wykorzystując niejako ogromne zainteresowanie nią mediów, przed którym i tak nie byłaby w stanie się uchronić.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Oliwia Bieniuk: mama zawsze powtarzała mi jedno. Co wpajała dzieciom Anna Przybylska?

Jak pisaliśmy w niedawnej publikacji, wspominając po raz kolejny Anię Przybylską, była to osoba niezwykle pozytywnie nastawiona do życia. Nawet w chwili, w której jasne stało się, że szanse na pokonanie złośliwej choroby są już tylko iluzoryczne, ona wciąż wierzyła.

Nie pozwalała również, by wraz z nią cierpieli najbliżsi. Zwłaszcza dzieci, które kochała równie mocno, jak wieloletniego partnera życiowego. Tworzyli szczęśliwą rodzinę, co wspomina w swoim wpisie na Instagramie Oliwia Bieniuk – 19-letnia córka Przybylskiej.

– Czy macie coś, co inspiruje Was do bycia sobą, wiary w swoje najskrytsze marzenia i cele? Moją inspiracją od zawsze byli rodzice, którzy wspierali mnie na mojej ścieżce i powtarzali żeby zawsze cieszyć się z najmniejszych rzeczy i sukcesów napisała Oliwia Bieniuk.

Oliwia Bieniuk Instagram

Taka była Ania

Właśnie taka byłą Anna Przybylska. Pozytywizmem zarażała wszystkich. Nawet w późnym stadium choroby – wiedząc, że może pożyć jeszcze zaledwie kilka tygodni – miała snuć plany związane właśnie z najbliższymi.

Cieszyła się dosłownie każdą chwilą spędzoną na tym świecie. Z bliskimi, rodziną, wśród znajomych. Zatem słowa przytaczane przez Oliwię Bieniuk nabierają jeszcze bardziej przejmującego wydźwięku. Dosłownie można sobie bowiem wyobrazić, jak wypowiada je sama Ania Przybylska.

O niebywałej charyzmie i właśnie optymizmie bijącym od nieżyjącej już niestety aktorki mówiło wiele znanych osób. Między innymi Kuba Wojewódzki czy Cezary Pazura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły