Strona głównaRedakcja polecaOliwia Bieniuk o Ani Przybylskiej: mama zawsze powtarzała mi jedną rzecz

Oliwia Bieniuk o Ani Przybylskiej: mama zawsze powtarzała mi jedną rzecz

Oliwia Bieniuk ma już 19 lat. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka – co nie może dziwić – z ogromem emocji wspomina swoją zmarłą przed ośmioma laty mamę. W najnowszym wpisie na Instagramie wspomniała słowa, które ukochana rodzicielka zawsze jej powtarzała.

Ania Przybylska doczekała się trójki wspaniałych dzieci. Jednym z nich jest Oliwia, która z upływem lat staje się coraz bardziej podobna do mamy. Co więcej – coraz lepiej radzi sobie szeroko rozumianym show-biznesie. Wykorzystując niejako ogromne zainteresowanie nią mediów, przed którym i tak nie byłaby w stanie się uchronić.

[irp posts=”13457″ name=”Kuchenne rewolucje. Właściciel restauracji po wizycie Gessler: Zmieniłem o niej zdanie””]

Oliwia Bieniuk: mama zawsze powtarzała mi jedno. Co wpajała dzieciom Anna Przybylska?

Jak pisaliśmy w niedawnej publikacji, wspominając po raz kolejny Anię Przybylską, była to osoba niezwykle pozytywnie nastawiona do życia. Nawet w chwili, w której jasne stało się, że szanse na pokonanie złośliwej choroby są już tylko iluzoryczne, ona wciąż wierzyła.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Nie pozwalała również, by wraz z nią cierpieli najbliżsi. Zwłaszcza dzieci, które kochała równie mocno, jak wieloletniego partnera życiowego. Tworzyli szczęśliwą rodzinę, co wspomina w swoim wpisie na Instagramie Oliwia Bieniuk – 19-letnia córka Przybylskiej.

– Czy macie coś, co inspiruje Was do bycia sobą, wiary w swoje najskrytsze marzenia i cele? Moją inspiracją od zawsze byli rodzice, którzy wspierali mnie na mojej ścieżce i powtarzali żeby zawsze cieszyć się z najmniejszych rzeczy i sukcesów napisała Oliwia Bieniuk.

[irp posts=”12677″ name=”Przybylska tuż przed śmiercią usłyszała coś okropnego. Przyjaciółka po latach ujawnia dramatyczne szczegóły”]

Oliwia Bieniuk Instagram

Taka była Ania

Właśnie taka byłą Anna Przybylska. Pozytywizmem zarażała wszystkich. Nawet w późnym stadium choroby – wiedząc, że może pożyć jeszcze zaledwie kilka tygodni – miała snuć plany związane właśnie z najbliższymi.

Cieszyła się dosłownie każdą chwilą spędzoną na tym świecie. Z bliskimi, rodziną, wśród znajomych. Zatem słowa przytaczane przez Oliwię Bieniuk nabierają jeszcze bardziej przejmującego wydźwięku. Dosłownie można sobie bowiem wyobrazić, jak wypowiada je sama Ania Przybylska.

O niebywałej charyzmie i właśnie optymizmie bijącym od nieżyjącej już niestety aktorki mówiło wiele znanych osób. Między innymi Kuba Wojewódzki czy Cezary Pazura.

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy