Opłakana sytuacja braci Golec. Nic tego nie zapowiadało

Swój zespół Golec uOrkiestra powołali do życia w 1998 roku. Bracia Golec – Łukasz i Paweł – na przełomie wieków byli wielkimi gwiazdami. Ich hity rozbrzmiewały nie tylko we wszystkich rozgłośniach radiowych, ale i niemal w każdym polskim domu.

Nic nie zapowiadało katastrofy, jaka spotkała braci Golec. 47-letnie dziś rodzeństwo boryka się z problemami, które były naprawdę trudne do przewidzenia. Co gorsza – zdaje się, że znaleźli się w sytuacji bez wyjścia.

Problemy braci Golec. Mało kto o nich wiedział

O tym, że Golec uOrkiestra czasy świetności ma już dawno za sobą wiadomo powszechnie. Jednakże niewielu fanów zespołu, a także samych jego twórców, zdaje sobie sprawę z dramatu, jaki właśnie przechodzą.

Łukasz Golec i Paweł Golec borykają się nie tylko z problemami utraty popularności. Jest coś jeszcze. Coś, co bardzo uprzykrza życie zarówno popularnym bliźniakom, jak i ich bliskim.

O co konkretnie chodzi? Otóż muzycy zostali jakiś czas temu wzięci na celownik przez internetowych hejterów, którzy wyśmiewali oraz przerabiali ich utwory. Ponadto Golcowie stali się postaciami memicznymi. Z kolei cała ich twórczość została sklasyfikowana jako szczyt kiczu i obciachu. Gdy bracia Golec interweniowali, pisząc komentarze pod wyśmiewającymi ich materiałami, hejt i kpiny tylko się nasilały. Prosząc o usunięcie treści ze względu na prawa autorskie, potęgowali falę „szydery”. Lecz niestety to nie koniec.

Golec uOrkiestra na równi pochyłej

Coraz mniej ciekawie wygląda również sytuacja zespołu. Jeszcze dekadę temu charakterystycznych bliźniaków, a także Edytę Golec, oglądać mogliśmy na estradach największych festiwali. A jak jest dzisiaj?

Dziś Łukasz i Paweł Golec koncertują głównie na – że tak to ujmiemy – bardziej kameralnych eventach. Mowa tutaj na przykład o dniach miast, w dodatku tych mniejszych miast. Zespół nie budzi już takiego zainteresowania, jak przed laty. To oczywiście przekłada się na finanse. A w tej kwestii również się u Golców nie poprawia.

Co gorsza, w ostatnich tygodniach media plotkarskie rozpisują się o osobistych problemach Łukasza Golca. Ma on coraz częściej popadać w konflikty z żoną. Sami zainteresowani publicznie nie odnieśli się do tych plotek. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że mają one niewiele wspólnego z prawdą. Natomiast jeśli w istocie coś jest na rzeczy – chcemy wierzyć, że problemy nie wynikają z pogarszającej się sytuacji materialnej.

13 KOMENTARZE

guest
13 komentarzy
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Maverick USA
Maverick USA
4 miesięcy temu

Nienawiść prostaczków nic nie znaczy. Golcowie pokonają te problemy..

ktos
ktos
4 miesięcy temu

i że niby ten artykuł ma im pomóc? niczym nie roznicie sie od hejterow. sensacja na okladke?

Kasia
Kasia
4 miesięcy temu

Mam nadzieję że nie wchodzą emocjonalnie w te bzdury i się nimi nie przejmują. Wszyscy artyści mają lepszyi gorszy czas. Są wiecznie poddawani ocenom. Najważniejsze to pozostać sobą i robić swoje. Życzę im wiele dalszych sukcesów. Ja osobiście zawsze za mimi przepadałam i do dziś jak mam zły dzień sięgam po ich utwory. Wracają cudne wspomniena. Chętnie poszłabym na ich koncert gdyby zagrali np przed świętami w Londynie. ❤

Eugeniusz
Eugeniusz
4 miesięcy temu
Odpowiedz do  Kasia

Zazdrość wśród naszych rodaków to norma. W branży artystycznej uzyskuje swoje apogeum. Nie dajcie się poróżnić braciszkowie Nie jestem Waszym fanem tak do końca ale uważam że na scenie polskiej twórczości macie swoją wierną publiczność. Nie przejmować się i do przodu.

Marian
Marian
4 miesięcy temu
Odpowiedz do  Kasia

Tak dla Golców najlepszy czas był wtedy gdy otrzymali ponad milionową covidową dotację od ministra Glińskiego. I co kasa się skończyła?

Magda
Magda
4 miesięcy temu

Typowy artykul hejterski ….nakręcanie i powtarzanie ….dramat .Golcowie zawsze będą na wysokim poziomie a ciągle na świeczniku się w tej branży nie jest ….więc to akurat norma.Maja swoich fanów i zawsze będą mieć ….a to że małolaty będa fanami gości , którzy bełkoczą zamiast śpiewając i puszczają w tle coś z mini dysku ….plus teksty mają tylko o tyłkach to wiadomo ….poziom spada ….

Sylwester
Sylwester
4 miesięcy temu

Nie muszą grać koncertów jak im nie idzie. Zawsze mogą pójść do normalnej pracy 😉

Tomasz
Tomasz
4 miesięcy temu

Tak kończą gwiazdy Tvpis 🤷🏻‍♂️

Zbigniew
Zbigniew
4 miesięcy temu

No cóż zwykli ludzie zwykłe problemy zycze im jak najepiej

Danyy
Danyy
4 miesięcy temu

Mogli nie przewalać zarobionych milionów na luksusowe życie a teraz płaczą. Wogole mi ich nie żal!!!

Tytry
Tytry
4 miesięcy temu

PiS i medale od Prezydenta plus TVP pomoże we wszystkich sytuacjach

Ela
Ela
4 miesięcy temu

Dobrze im tak. Dupki kurskiego

Mati
Mati
4 miesięcy temu

Trza było się nie bratać z Piso bolszewią

13
0
Skomentuj ten artykułx