Strona głównaOpinieOrłoś komentuje kontrowersyjny materiał TVP o Hołowni. "Słów brakuje"

Orłoś komentuje kontrowersyjny materiał TVP o Hołowni. „Słów brakuje”

W poniedziałek TVP w swoim programie „Wiesz więcej” pokazało kompilację wystąpień nowego marszałka Sejmu Szymona Hołowni. Oglądając rzeczoną kompilację, trudno nie odnieść wrażenia, iż wyśmiewa ona jedną z najważniejszych osób w państwie.

Sama treść kompilacji nie wzbudzała większej kontrowersji, lecz zwrócono uwagę na coś innego. Chodzi mianowicie o kolor twarzy Hołowni. TVP ewidentnie podkręciło kolory tego materiału, aby oblicze marszałka było mocno czerwone.

Telewizja Polska w odpowiedzi na zarzuty internautów poinformowała, że użyła zwykłego filtra, który miał odróżnić tę kompilację od poważnych, merytorycznych materiałów z zakresu informacji.

Oburzony Orłoś

Całą sytuację skomentował były dziennikarz TVP Maciej Orłoś. 63-latek odszedł z Telewizji Polskiej w nieciekawej atmosferze. Orłoś miał po prostu dość przekazu, którym codziennie karmiono miliony Polaków.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

„TVP dodawała czerwieni na twarzy Marszałka Sejmu. Rosyjska tv Rossija by się nie powstydziła takich metod. Okres pisowskiej propagandy w TVP przejdzie do historii jako totalne dno moralne, etyczne, dziennikarskie. Słów brakuje na opisywanie tego co się tam dzieje” – napisał Orłoś na swoim Twitterze.

Inne ciekawe artykuły:

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy