Pamiętacie Marynę z „Janosika”? Tak teraz wygląda!

Ewę Lemańską mieliśmy okazję poznać przy okazji jej występu w kultowym „Janosiku”. Aktorka wzbudzała wielką sympatię wśród widzów. Jednak kobieta wycofała się ze świata show-biznesu. Jak wygląda teraz Maryna z „Janosika”?

Ewa Lemańska dała się poznać szerszej publiczności jako Maryna, jej rola zapadła milionom Polaków w pamięć. W „Janosiku” mieliśmy okazję zobaczyć aktorkę jako charyzmatyczną ukochaną młodego górala.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Ewa Lemańska wyjechała do USA

Ewa Lemańska jednak zrezygnowała z aktorstwa i wyjechała do USA. Podobno była tak bardzo kojarzona z rolą Maryny, że nie dostawała już żadnych sensownych propozycji. Aktorka rozstała się z mężem i wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka do dziś.

Serialowa Maryna przez lata zajmowała się modelingiem. Prowadziła też ciekawe życie miłosne. Aktorka miała czterech mężów, aktualnie jest związana z innym mężczyzną, lecz nie planuje zamążpójścia. Ewa Lemańska chorowała na nowotwór piersi, zdecydowała się na podwójną mastektomię.

Życie nie oszczędzało aktorki, kilka lat później wykryto u niej guza mózgu. Po latach w 2016 roku, Lemańska zmagała się z czerniakiem. Na szczęście wyszła z niego bez żadnych powikłań. Aktorka w tej chwili jest na emeryturze, wcześniej pracowała jako asystentka lekarza na Florydzie.

Jak wygląda teraz Ewa Lemańska, Co się stało z Maryną z Janosika? luty 2023

Jak wygląda teraz Ewa Lemańska, Co się stało z Maryną z Janosika? luty 2023

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły