Strona głównaKrajPILNE: Strzały z broni palnej w centrum Poznania

PILNE: Strzały z broni palnej w centrum Poznania [AKTUALIZACJA 16:15]

Dzisiaj przed godziną 11 rano w samym centrum Poznania na ulicy Grobla padły strzały. Na razie nie ma zbyt wielu informacji. Według nieoficjalnych danych przekazanych przez TVP3 Poznań do całej sytuacji doszło podczas napadu na kantor.

– Osoba uprawniona do posiadania broni palnej oddała kilka strzałów. Na razie nie mam informacji, aby ucierpiała jakakolwiek osoba. Wszystkie nasze służby policyjne są postawione na nogi. Obława trwa – powiedział rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak.

AKTUALIZACJA 12:27

Strzały oddał ochroniarz, którego napadnięto w celu zrabowania mu pieniędzy, które przenosił. Na razie nie wiadomo, czy ktoś został ranny w wyniku tego zajścia. – Mężczyzna miał uprawnienia do posiadania broni i użył jej. Napastnicy uciekli. Na miejscu pracują technicy kryminalistyczni. Zbieramy wszystkie ślady – przekazał Borowiak.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Według ustaleń Super Expressu sprawców napadu było co najmniej trzech, a jeden z nich zdążył zranić ochroniarza w rękę, jednak nie są to groźne obrażenia.

Aktualizacja 16:15

Jak podało nieoficjalnie radio RMF FM konwojent został zaatakowany, kiedy przenosił pieniądze z kantoru do samochodu. Kwota, którą miał ze sobą to ponoć około 40 tysięcy złotych. Sprawców nadal szuka policja. Jest ich trzech, wszyscy w trakcie dokonywania napadu mieli kominiarki.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy