Strona głównaBiznesPKO BP ostrzega: "19 maja nie będzie można korzystać z serwisu, ani...

PKO BP ostrzega: „19 maja nie będzie można korzystać z serwisu, ani płacić w sklepach…”

PKO Bank Polski wydał na swojej oficjalnej stronie komunikat skierowany do osób korzystających z jego usług. Dotyczy on dnia 19 maja 2024 r., zatem niedzieli. Jak czytamy, będą problemy z korzystaniem z niektórych funkcji.

Już ponad 12 milionów klientów prowadzi swój rachunek w PKO BP. Jest to największy bank w Polsce. Stąd też media czują się w obowiązku podawać dalej komunikaty, jakie poprzez swoje Biuro Prasowe tenże bank wydaje.

Informacje te dotyczą bowiem niemal 1/3 obywateli. PKO Bank Polski poinformował właśnie, że – ze względu na niezbędne prace techniczne – w niedzielę 19 maja 2024 r. klienci nie będą mogli korzystać z kilku istotnych funkcji.

PKO BP: płatności iPKO nie będą działać 19 maja 2024

„Potrzebujemy chwili na prace techniczne, dlatego w niedzielę 19.05.2024 w godzinach 00:00 – 06:00 nie będzie można korzystać z serwisu internetowego iPKO oraz płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO”” – przekazał PKO BP.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Nadmieniono również, że wszystkie karty oraz aplikacja IKO będą działać bez zakłóceń. Bank apeluje jednak, by osoby planujące operacje płatnicze na jutro, wykonały je wcześniej. Zdarza się bowiem, że prace techniczne nieco się przedłużają.

„Jeśli możesz, prosimy wszystkie ważne transakcje wykonaj wcześniej” – skwitowało swój komunikat Biuro Prasowe PKO Banku Polskiego.

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy