Polska po męczarniach wygrywa z Wyspami Owczymi 2:0

Polska wygrała z Wyspami Owczymi 2:0 w meczu eliminacji mistrzostw Europy 2024. Dwa gole dla naszej reprezentacji strzelił Robert Lewandowski. Mecz nie przebiegał jednak tak, jak tego oczekiwano. Z półamatorami biało-czerwoni rywalizowali „jak równy z równym”. 

Polska po ostatniej kompromitującej porażce z Mołdawią (2:3) miała spokojnie wygrać z dużo niżej notowanymi Wyspami Owczymi i z czystą głową przystąpić do dużo ważniejszego niedzielnego meczu z Albanią.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

W pierwszej połowie Polacy długimi fragmentami bili głową w mur. Po 45 minutach spotkania na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis, co już zakrawało na sporą niespodziankę.

W drugiej połowie gra biało-czerwonych wcale nie wyglądała lepiej, ale w 72. minucie ręką we własnym polu karnym zagrał jeden z piłkarzy gości i sędzia wskazał na rzut karny, który spokojnie wykorzystał Robert Lewandowski.

Kapitan Polski kilka minut później pięknym strzałem w kierunku dalszego słupka ustalił wynik spotkania na 2:0. Po męczarniach i bardzo słabej grze Polsce udało się wygrać, jednak ten mecz mimo wszystko powinien być powodem do wstydu.

W niedzielę o godzinie 20:45 Polska zmierzy się w Tiranie z Albanią. Będzie to bardzo ważne starcie w kontekście układu tabeli w grupie E eliminacji mistrzostw Europy 2024.

Polska – Wyspy Owcze 2:0 (0:0)

Robert Lewandowski 73′ (K), 83′

Żółte kartki: Krychowiak, Wszołek – Nattestad
Stadion: PGE Narodowy
Sędzia: D. Smajc

Najnowsze artykuły