Problemy Golec uOrkiestry. Edyta Golec zdradziła, jak jest naprawdę

Edyta Golec w subtelny sposób odniosła się do ostatnich pogłosek o problemach, jakie mają trapić nie tylko zespół Golec uOrkiestra, ale i rodzinę bliźniaków – twórców projektu.

Łukasz i Paweł Golcowie jeszcze w 1998 roku powołali do życia zespół, który przez kilka następnych lat bił rekordy popularności. Na przełomie wieków hitów braci Golców słuchali i młodzi, i starzy. Dziś można niestety powiedzieć, że Golec uOrkiestra czasy świetności ma już dawno za sobą.

Na Instagramie Edyta Golec zamieściła wpis, w którym pośrednio odnosi się do doniesień, które pojawiły się między innymi w portalu mPress.pl. Mowa o problemach braci Golców.

Wymowny wpis Edyty Golec

W serwisie Instagram 45-letnia Edyta Golec, która występuje na scenie wraz z mężem i jego bratem, podzieliła się z fanami garstką informacji na temat tego, co robi i co robić będzie w najbliższym czasie.

Potwierdziła ponadto medialne doniesienia sprzed zaledwie kilku dni. Mowa o odczuwalnych kłopotach zespołu Golec uOrkiestra. Na łamach portalu mPress.pl pisaliśmy o nich tak:

Jeszcze dekadę temu charakterystycznych bliźniaków, a także Edytę Golec, oglądać mogliśmy na estradach największych festiwali. A jak jest dzisiaj? […] Dziś Łukasz i Paweł Golec koncertują głównie na – że tak to ujmiemy – bardziej kameralnych eventach. Mowa tutaj na przykład o dniach miast, w dodatku tych mniejszych miast. Zespół nie budzi już takiego zainteresowania, jak przed laty.

Golec uOrkiestra rusza w jesienną trasę

Teraz Edyta Golec pokazała fanom, jak „ładuje baterie” przed jesienną trasą koncertową. Golcowie nie wystąpią jednak na wielkich estradach, na wydarzeniach organizowanych przez duże stacje telewizyjne.

Pogoda idealna do czytania. Za oknem szaruga, w domu kocyk, ciepła herbatka, pachnąca goździkiem i sokiem malinowym od Cioci Zosi z Sącza (ma 92 lata i pomimo wieku, zawsze o nas pamięta obdarowując przetworami własnej roboty!!), w kominku tańczące płomienie ognia, obok mnie kot mruczący swe melodie… Sceneria wymarzona do przeniesienia się w inny świat! – opisuje bajeczne wolne chwile Edyta Golec.

Następnie wskazała, gdzie w najbliższym czasie wystąpi Golec uOrkiestra:

  • 12.11 – Krynica Zdrój urodziny hotelu
  • 16.11 – Rzym
  • 19.11 – Tomaszów Mazowiecki
  • 20.11 – Rzeszów Niepokonani
  • 21. 11 – Kraków
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx