Radosław Sikorski pokazał maila z pogróżkami. „Można się pogubić”

Radosław Sikorski nie jest lubiany w środowiskach prawicowych i konserwatywnych. Zwłaszcza wśród sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Polityk pokazał maila z pogróżkami, jakiego wczoraj otrzymał.

Minister Sikorski nigdy nie gryzie się w język, gdy ma ochotę w ostry sposób skomentować bieżące wydarzenia w kraju i na świecie. Bardzo często atakuje polityków frakcji obecnie rządzącej Polską – z Jarosławem Kaczyńskim na czele. To w oczywisty sposób nie podoba się wyborcom Prawa i Sprawiedliwości.

Radosław Sikorski pokazał maila z pogróżkami

Choć oczywiście nie wiadomo, jakiego ugrupowania reprezentantem był autor wiadomości, która w sobotę trafiła do skrzynki mailowej Radosława Sikorskiego. Były szef polskiej dyplomacji został nazwany między innymi „żydowską k…ą” czy „lewackim śmieciem”. Sam Sikorski skomentował to z przymrużeniem oka:

Jednego dnia człowiek jest ruską onucą a kolejnego żydowskim poplecznikiem banderowców. A prokuratura i pisowskie służby wolą ładować Pegasus politykom opozycji niż aspirującym terrorystom. […] A kolejnego dnia Niemcem. Można się pogubić.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx