Mocna odpowiedź Roksany Węgiel na atak Michała Szpaka. Te słowa zapadną mu w pamięć

Gwiazdy pochodzące z Jasła – Roksana Węgiel i Michał Szpak – przed laty często były do siebie porównywane. Przede wszystkim ze względu na właśnie pochodzenie, ale również fakt, że kariery zrobili dzięki udziałowi w programach typu talent-show. 

Michał Szpak uodpornił się już na krytykę, choć wciąż uskarża się, że jest ona wszechobecna. Sam nie omieszka jednak wytykać błędy innym artystom. Szczególnie młodszym od siebie. Na jedną z takich zaczepek zareagowała Roxie, która swoją popularność zawdzięcza zwycięstwu w programie „The Voice Kids”. 

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Michał Szpak kontra Roksana Węgiel – zdecydowana odpowiedź Roxie

Są wypowiedzi gwiazd, które na długo zapadają nam w pamięć. Jednej z takich udzieliła właśnie Roksana Węgiel, która – choć jest osobą łagodną jak baranek – mówiąc kolokwialnie, nie daje sobie w kaszę dmuchać. 

16-letnia dziś wokalistka pewnego razu odniosła się do dość niemiłych słów Michała Szpaka. Zasugerował on, że dziewczyna zbyt wcześnie zaczęła swoją karierę. Generalnie chciał wówczas pełnić rolę moralizatora – poniekąd układać życie innym. Zaryzykował dość śmiałą tezę, że tak utalentowane osoby jak Roksana Węgiel czy – na przykład – Viki Gabor, powinny poważnie zastanowić się, zanim wezmą udział w programach typu talent-show. Szpak uzasadnił swoje słowa mówiąc, że zgłaszanie dzieci do takich programów „niszczy im dzieciństwo”. 

Sam jednak wywodzi się z „X-Factora”, bez którego najprawdopodobniej nikt by o nim nie usłyszał. I w końcu sam – idąc do programu – naraził się na ogromną falę hejtu. Cały jego wizerunek był bowiem wówczas dla wielu polskich odbiorców szokiem. Mężczyzna z długimi włosami, w pełnym make-upie i z pomalowanymi paznokciami. To było coś w Polsce wcześniej niewidzianego. 

Roksana Węgiel odpowiada bez ogródek 

Młodziutka Roxie odniosła się do tych słów – kierowanych bezpośrednio do niej oraz młodszej koleżanki. O udziale w programach takich jak „Mam Talent”, „The Voice Kids” czy klasyczne „The Voice od Poland” mówiła tak: 

– Nieprawda. To cudowna przygoda, naprawdę. Polecam ją każdemu, kto kocha śpiewać. Czułam się tam jak w domu. Panowała cudowna atmosfera. Ludzie byli niesamowicie. Trafiła nam się super ekipa. Wszyscy uczestnicy zżyli się ze sobą. Dzięki programowi miałam okazję poznać niesamowite osoby: Edytę Górniak, Tomsona & Barona i Dawida Kwiatkowskiego. Naprawdę super przeżycie — skomentowała tezę Szpaka Roksana Węgiel. 

Mimo, iż Roksana Węgiel i Michał Szpak pochodzą z tego samego Jasła, a także mijają się na korytarzach różnych telewizji, rzadko można usłyszeć o jakichkolwiek ich relacjach. Dziennikarze przed laty spekulowali o konflikcie pomiędzy artystami. Na ten temat niewiele jednak wiadomo. Pewne jest jedno: Roksana Węgiel nie jest największą fanką talentu i stylu bycia Michała Szpaka. 

Najnowsze artykuły