Roksana Węgiel mówi o swoim wyzywającym wizerunku. W końcu zabrała głos

Roksana Węgiel od pewnego czasu coraz odważniej podchodzi do kwestii swojego wizerunku. Młoda gwiazda pokazuje się w wyzywających kreacjach, co spotkało się z krytyką internautów. Piosenkarka postanowiła wypowiedzieć się na ten temat.

Roxie podbija polski show-biznes, aktualnie jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Pierwszy raz usłyszeliśmy o niej za sprawą jej udziału w „The Voice Kids”. Dziewczyna zwyciężyła program, a następnie została wybrana na reprezentantkę Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej występ zapewnił nam pierwsze miejsce w tym prestiżowym konkursie.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Kariera Roksany Węgiel zaczęła się lata temu, gdy miała ona jeszcze 12 lat. Niektórzy nadal widzą w niej małą dziewczynkę z „The Voice Kids”. Jednak piosenkarka ma już 18 lat i stawia śmiałe kroki w dorosłość.

Roksana Węgiel nie przejmuje się krytyką

Niedawno dowiedzieliśmy się o jej zaręczynach. Niektórzy uważają, że jest zbyt wcześnie na taki odważny krok. Roxie jest w związku ze starszym od siebie o 8 lat Kevinem Mglejem. Ich relacja rozpoczęła się w zeszłym roku.

Spora grupa jej fanów uważa, że Roksana zbyt gwałtownie zmieniła swój wizerunek. Młoda gwiazda ubiera się teraz odważniej niż lata temu. W rozmowie z „Faktem” postanowiła odnieść się do nieprzychylnych komentarzy.

– Zaczynałam w wieku 12 lat, teraz mam 18. Na przestrzeni tych wszystkich lat zmieniałam się i to jest naturalne. Wiadomo, że są różne komentarze – przychylne i te mniej przychylne. Żyję w zgodzie samą ze sobą, więc jak komuś to się nie podoba, to trudno – skomentowała.

Roksana Węgiel najwidoczniej nie przejmuje się krytycznymi komentarzami i nie zamierza zmieniać swojego wizerunku.

Najnowsze artykuły