„To powinno być zakazane”. Roksana Węgiel dodała zdjęcia, które wbijają w fotel

Najnowsze zdjęcia Roksany Węgiel dosłownie wbijają w fotel jej fanów oraz obserwujących młodą gwiazdę odbiorców, chociażby w serwisie Instagram. 17-latka publikuje coraz odważniejsze fotografie. Jednakże ta najnowsza bez wątpienia podniesie temperaturę ciała wielu panom zbliżonym wiekowo do popularnej Roxie. Wylądowało zarówno na Insta, jak i na Facebooku.

Od około czterech lat nie schodzi z pierwszych stron kolorowych gazet oraz czołówek portali internetowych. 17-letnią dziś wokalistkę poznaliśmy przed laty w „The Voice Kids”, jako zaledwie 13-letnią dziewczynkę. Dziś jest już pełnoprawną gwiazdą, nie tylko na Instagramie.

Rzeczony program wygrała, tuż po nim zdominowała dziecięcą Eurowizję, podbijając serca milionów widzów. Tak jak później – debiutanckim singlem „Anyone I Want To Be” – zaskarbiła sobie sympatię ogromnej rzeszy rodaków. Dziś Roxie Węgiel zachwyca nie tylko głosem, ale i kobiecymi wdziękami, które pokazuje coraz śmielej…

Nowe zdjęcia Roksany Węgiel onieśmielają. 17-letnia Roxie kreuje się na seksbombę

Wczoraj urocza dziewczynka, dziś pewna siebie kobieta o przenikliwym spojrzeniu. Tak. Zaraz zobaczycie Roksanę Węgiel w zupełnie nowej odsłonie. Taką, jakiej nie byliśmy w stanie jej sobie wyobrazić chociażby 3 lata temu.

To powinno być zakazane! grzmieli wówczas internauci, bo Roksana nigdy nie bała się być sobą i dorastała bardzo szybko.

Nastoletnia wokalistka pochodząca z podkarpackiego Jasła lubi dzielić się zdjęciami zrobionymi w czasie, gdy odpoczywa, czy też jest na wakacjach. Te drugie coraz częściej należą do kategorii „super hot”. Cytując klasyka: „robią wrażenie!”.

Roksana Węgiel Roxie nowe zdjęcia Instagram

Roksana Węgiel Roxie nowe zdjęcia Instagram

Wschodząca gwiazda polskiej muzyki nie tylko zastyga w ponętnych pozach. Potrafi również onieśmielić samym spojrzeniem. Nie wierzycie? Spójrzcie zatem, w jaki sposób Roxie Węgiel patrzy prosto w oczy:

Roxie

Roxie Węgiel

Na najnowszych zdjęciach widać jak na dłoni: Roksana Węgiel to już nie dziewczynka, a powoli – kobieta. Mimo, że wciąż jest regularnie krytykowana za rzekomo zbyt wyzywające kreacje, robi swoje i nosi to, co lubi. Pamiętajmy, że ta dziewczyna w styczniu obchodzić będzie swoje 18. urodziny.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx