Będzie 2. sezon „Z biciem serca”? Mamy odpowiedź!

POPULARNE DZIŚ

Włoski serial „Z biciem serca” zdobył w Polsce ogromną popularność. Nie dziwi więc fakt, że fani pytają o drugi sezon. Mamy odpowiedź!

Serial „Z biciem serca” stał się w Polsce wielkim hitem. Włoska produkcja nadawana na antenie TVP2 właściwie z miejsca zdobyła setki tysięcy wiernych fanów i fanek, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki.

O czym opowiada serial „Z biciem serca”? Akcja rozgrywa się w latach 60. ubiegłego stulecia, w szpitalu Le Molinette w Turynie. Rok 1967. Cesare Corvara jest kierownikiem oddziału kardiochirurgii szpitala Le Molinette. Marzy, by stanąć na na czele zespołu, który przeprowadzi pierwszy w historii przeszczep serca.

W tym celu postanawia sprowadzić do Włoch wschodzącą gwiazdę kardiochirurgii Alberto Ferrarisa, który pracował w Sztokholmie, z kolei z Houston ściąga świetną kardiolog o ogromnych umiejętnościach diagnostycznych, Delię Brunello. Corvara nie wie jednak, że w przeszłości tych młodych i obiecujących lekarzy łączyła wielka miłość.

Tak uwita fabuła od pierwszego odcinka wciągnęła setki tysięcy polskich widzów. Niestety, serial zmierza ku końcowi i wszyscy zaczęli szukać informacji, czy będzie 2. sezon serialu „Z biciem serca”. Redakcja mPress.pl znalazła odpowiedź na to pytanie!

Włoskie media nie mają wątpliwości – będzie 2. sezon serialu „Z biciem serca”! Z informacji, które przekazuje portal tvserial.it, wynika, że premiera we Włoszech powinna nastąpić jesienią przyszłego roku. Widzom przyjdzie więc jeszcze poczekać na nowe przygody włoskich lekarzy, ale jak widać po popularności pierwszego sezonu, warto!

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x