Sfrustrowany Lewandowski na okładce Sport Bild. Jest zły na Bayern?

Robert Lewandowski znalazł się na okładce dzisiejszego wydania dziennika Sport Bild. Polak ma być zły na Bayern za to, że nie rozpoczęły się jeszcze rozmowy na temat przedłużenia jego kontraktu.

Robert Lewandowski od wielu lat jest kluczowym piłkarzem Bayernu Monachium. Polski napastnik w ostatnich sezonach pobija kolejne rekordy strzeleckie, bez których zespół z Bawarii nie mógłby walczyć o największe laury w Europie.

Kontrakt Polaka z Bayernem wygasa w 2023 roku, dlatego zawodnik chciałby już dogadać się z klubem w sprawie jego przedłużenia. Tymczasem mistrz Niemiec nie podejmuje jeszcze rozmów na ten temat, co wywołuje frustrację u Lewandowskiego.

Polak był tego lata łączony z przenosinami do Chelsea i Realu Madryt. Różne media twierdziły, że Lewandowski chce podjąć ostatnie wielkie wyzwanie w karierze i spróbować swoich sił w innej lidze.

Mimo to wydaje się, że napastnik chce pozostać w Bayernie i dalej śrubować rekordy i gonić Gerda Muellera, najlepszego strzelca w historii Bundesligi. Forma Lewandowskiego w ostatnich sezonach pozwoliła mu wierzyć, że dogonienie legendarnego Niemca jest możliwe.

Lewandowski, który jest najlepiej zarabiającym piłkarzem w Bayernie, chciałby przedłużyć swoją umowę o dwa lata. Niewykluczone, że rozmowy w tej kwestii niedługo się rozpoczną.