Sławomir po imprezie transmitowanej przez Polsat. Napisał o… przelewie. Chodzi o duże pieniądze

Sławomir Zapała po raz kolejny dzieli się z fanami słowami, które są co najmniej zastanawiające. W tle duże pieniądze i… przelew. O tarapatach, w jakie wpadli Sławomir i Kajra pisaliśmy już kilka tygodni temu.

Gwiazdor rock-polo oraz jego małżonka przez kilka ostatnich lat byli niekwestionowanymi gwiazdami numer 1 na większości komercyjnych imprez. Takiej sławy i blichtru przysporzył im oczywiście wielki hit, jaki apogeum popularności przeżywał około 5 lat temu.

Kozidrak zamieściła filmik tuż przed kolejną rozprawą. "Nie bądź jak frajer"

Mowa oczywiście o „Miłości w Zakopanem”. Kolejne lata? To już równia pochyła. Coraz częściej pojawiały się pogłoski mówiące, że pieniądze inwestowane przez Sławomira Zapałę w kolejne nagrania i teledyski po prostu się nie zwracają. Albowiem nowe produkcje cieszą się dużo mniejszą popularnością, niż poprzednie. Teraz natomiast gwiazdor zamieścił wpis, w którym niemal wprost przyznaje, że ucieszył go zastrzyk finansowy. 

Elżbieta Jaworowicz ma poważne problemy zdrowotne. Jest diagnoza

Sławomir, Kajra i pieniądze. Wraca temat problemów celebryckiej pary 

W piątek odbył się Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Od godziny 20:00 transmitowały go: Telewizji Polsat, Disco Polo Music oraz POLO TV. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir i Kajra, którzy oczywiście zaśpiewali swoje największe hity. 

Gdy emocje już opadły, Zapała tradycyjnie podziękował widowni za stworzenie cudownej atmosfery. Pojawił się też temat pieniędzy i przelewu, jaki artyści otrzymali za występ w Kobylnicy (woj. pomorskie). – To był magiczny wieczór w Kobylnicy. Bawiliśmy się, jako prowadzący i występujący. Dziękujemy Wam za cudowną energię, uśmiechy i to poczucie, że po prostu bardzo się wspólnie cieszymy – rozpoczął swój wpis Sławomir Zapała. Dalej było już tylko ciekawiej.

To koniec? Sławomir Zapała musiał dokonać wyboru

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Slawek Zapala (@slawomir_gwiazda_rock_polo)

Dla mnie najbardziej wzruszającym momentem, oprócz przelewu, był występ Fanatic z utworem Czarownica „rzeki przepłynąłem, góry pokonałem” – pisał dalej Zapała. Czyżby zatem potwierdzały się nasze doniesienia o małych tarapatach Kajry i Sławomira? Jak niedawno pisaliśmy: prawdopodobnie, aby przetrwać i utrzymać płynność finansową działalności, Sławomir najprawdopodobniej będzie musiał zmienić model biznesowy. Zamiast inwestować spore pieniądze w kolejne produkcje muzyczne i teledyski, na czas jakiś będzie musiał postawić na „odcinanie kuponów” od dawnej sławy i blichtru.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx