Snajper Juventusu pragnie opuścić klub

Napastnik Juventusu Dušan Vlahović jest ponoć, podobnie zresztą jak kilku innych piłkarzy, mocno sfrustrowany sytuacją w klubie. „Starej Damie” w wyniku nieprawidłowości przy transferach odjęto aż 15 punktów w ligowej tabeli.

W związku z tym Juventus spadł na 10. miejsce w tabeli i obecnie do lokaty gwarantującej grę w Lidze Mistrzów traci aż 12 oczek. To wywołało niezadowolenie u kilku czołowych zawodników zespołu.

Jednym z nich jest ponoć Dušan Vlahović. Snajper od dłuższego czasu leczy kontuzje, ale niebawem powinien być do dyspozycji trenera Massimiliano Allegriego. Serb źle zniósł wiadomość o karze dla klubu i martwi się o swoją przyszłość.

Dla Vlahovica udział w Champions League to priorytet i będzie do niego dążył w przyszłym sezonie. Jeżeli nie zapewni mu tego Juventus, zrobi to inna drużyna. Chętnych na 23-latka nie powinno brakować.

Vlahović jedną z opcji dla Manchesteru United

Manchester United, Chelsea, Arsenal, Paris Saint-Germain oraz Bayern Monachium to główne kluby, które zostały poinformowane o dostępności Vlahovica. Młody, bramkostrzelny napastnik na rynku transferowym to w obecnych czasach prawdziwa rzadkość.

Zdaniem portalu „90min.com” największe zainteresowanie Vlahoviciem wykazuje Manchester United. Angielski gigant szuka napastnika, a na razie tę pozycję wypełnił Woutem Weghorstem, który jednak należy tylko do rozwiązań tymczasowych.

Juventus rozumie stanowisko zawodnika i jest skłonny usiąść do rozmów o jego sprzedaży już teraz albo latem. „Bianconeri” mogą oddać Vlahovicia, ale nie za kwotę mniejszą, niż sami za niego zapłacili. Przypomnijmy, że Juventus przelał na konto Fiorentiny około 80 milionów euro w zamian za rosłego snajpera. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx