Strona głównaSportPiłka nożnaSpecjalne zebranie Bayernu. Tematem przyszłość Roberta Lewandowskiego

Specjalne zebranie Bayernu. Tematem przyszłość Roberta Lewandowskiego

Dziennik „Bild” donosi, że dyrekcja Bayernu odbyła specjalne spotkanie, podczas którego rozmawiano na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego. Mistrz Niemiec rozważa różne scenariusze.

Wczoraj Robert Lewandowski znalazł się na okładce dziennika „Sport Bild”, który twierdził, że Polak jest sfrustrowany na Bayern, ponieważ klub nie rozpoczął z nim jeszcze negocjacji w sprawie przedłużenia kontraktu.

Dziś „Bild” donosi, że niemiecki klub podjął kroki w stronę rozwiązania przyszłości Polaka. Dyrektorzy mistrza Niemiec spotkali się, żeby omówić możliwe scenariusze na przyszłość, uwzględniając nawet potencjalne odejście napastnika.

Bayern chce zaoferować Lewandowskiemu nową umowę, ale wcale nie jest pewne, czy Polak ją zaakceptuje. Już tego lata mówiło się, że napastnik może odejść do któregoś z topowych zespołów innych lig, takich jak Chelsea lub Real Madryt.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Jeśli Lewandowski odejdzie z Bayernu, klub ten musi być przygotowany na taką sytuację. Faworytem do zastąpienia Polaka jest oczywiście norweski napastnik Erling Haaland, za którego trzeba by było zapłacić 75 milionów euro.

Obecna umowa Lewandowskiego wygasa za dwa lata. Różne media spekulują na temat przyszłości napastnika, który może spróbować zagrać jeszcze w innym klubie w Europie, a potem przenieść się do Stanów Zjednoczonych.

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy