Strona głównaInne publikacjeTak pracuje się na Camp Nou. Ćwiąkała pokazał kulisy

Tak pracuje się na Camp Nou. Ćwiąkała pokazał kulisy [ZDJĘCIA]

FC Barcelona to najsłynniejszy klub piłkarski świata. Z kolei Camp Nou to obiekt, który chciałby odwiedzić każdy fan katalońskiej drużyny. Jak pracuje się na tym obiekcie? Kulisy odsłonił Tomasz Ćwiąkała – dziennikarz Canal+ Sport. 

Tomasz Ćwiąkała od kilku lat postrzegany jest jako jeden z najzdolniejszych dziennikarzy sportowych młodego pokolenia. Dziś ma 33 lata, natomiast szansę skomentowania pierwszego meczu La Liga otrzymał już w 2015 roku. „Ćwiąki” przeciera szlaki, zresztą nie tylko w kwestii wczesnego wchodzenia „na wysokiego konia”.

Dzieli się również z fanami kulisami swojej pracy. Albowiem widzowie najczęściej mogą obserwować tylko to, co chcą pokazać nam sportowe telewizje. Jak Camp Nou wygląda „od kuchni”?

Ćwiąkała pokazał Camp Nou od kulis

To obrazują poniższe zdjęcia, które podczas pracy na stadionie wykonał Tomasz Ćwiąkała. Możemy zobaczyć między innymi, jak kolosalny obiekt wygląda z poziomu murawy, w jaki sposób powstają tak zwane „wejścia” antenowe.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Ponadto „Ćwiąki” wpuścił nas do legendarnej mixzony, gdzie dziennikarze starają się łapać piłkarzy do krótkich, pomeczowych wywiadów:

Ćwiąkała Camp Nou

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy