Tak pracuje się na Camp Nou. Ćwiąkała pokazał kulisy [ZDJĘCIA]

FC Barcelona to najsłynniejszy klub piłkarski świata. Z kolei Camp Nou to obiekt, który chciałby odwiedzić każdy fan katalońskiej drużyny. Jak pracuje się na tym obiekcie? Kulisy odsłonił Tomasz Ćwiąkała – dziennikarz Canal+ Sport. 

Tomasz Ćwiąkała od kilku lat postrzegany jest jako jeden z najzdolniejszych dziennikarzy sportowych młodego pokolenia. Dziś ma 33 lata, natomiast szansę skomentowania pierwszego meczu La Liga otrzymał już w 2015 roku. „Ćwiąki” przeciera szlaki, zresztą nie tylko w kwestii wczesnego wchodzenia „na wysokiego konia”.

Dzieli się również z fanami kulisami swojej pracy. Albowiem widzowie najczęściej mogą obserwować tylko to, co chcą pokazać nam sportowe telewizje. Jak Camp Nou wygląda „od kuchni”?

Ćwiąkała pokazał Camp Nou od kulis

To obrazują poniższe zdjęcia, które podczas pracy na stadionie wykonał Tomasz Ćwiąkała. Możemy zobaczyć między innymi, jak kolosalny obiekt wygląda z poziomu murawy, w jaki sposób powstają tak zwane „wejścia” antenowe.

Ponadto „Ćwiąki” wpuścił nas do legendarnej mixzony, gdzie dziennikarze starają się łapać piłkarzy do krótkich, pomeczowych wywiadów:

Ćwiąkała Camp Nou

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx