Nieoficjalnie: wiadomo, co z Piotrem Kraśką. Fani dziennikarza będą załamani

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w kraju, wieloletni prezenter „Faktów” TVN. Wydawało się, że przed nim długa i świetlista kariera. Tymczasem Piotr Kraśko – wszystko na to wskazuje – pójdzie na swoiste zesłanie.

Osobiste problemy Piotra Kraśki, o których tak głośno było w ostatnich miesiącach, niestety przełożyły się na jego sytuację zawodową. Ba! Mocno zaważyły na jego pozycji w krajowym środowisku dziennikarskim.

Ulubieniec widzów, którzy codziennie śledzą „Fakty” TVN najprawdopodobniej nie pojawi się już na ich ekranach w roli prowadzącego główny program informacyjny. Poszeptywania, które krążyły po redakcji zdają się potwierdzać. Wersję o „zesłaniu” Kraśki powielają bowiem coraz większe media.

Piotr Kraśko nie wróci do „Faktów”? TVN ma inny plan

Nie tylko portale zajmujące się szeroko rozumianym przemysłem rozrywkowym donoszą o tym, że Piotr Kraśko może już nie poprowadzić „Faktów”. Również branżowy serwis WirtualneMedia.pl wieszczy – dla niektórych czarny – scenariusz. Jak bowiem udało się dowiedzieć dziennikarzom tegoż portalu, Kraśko „Faktów” już nie poprowadzi.

Nie oznacza to, że Discovery chce całkowicie pozbyć się niesfornego prezentera. Natomiast możemy już nie zobaczyć go w polskiej telewizji. Dlaczego? Otóż, jak donoszą „Wirtualne Media”:

W TVN mówi się, że może polecieć do Stanów Zjednoczonych. Nie jako korespondent za oceanem, bo jest nim Marcin Wrona, tylko jako współpracownik CNN.

Piotr Kraśko powinien dostać drugą szansę?

Oddaj głos, aby zobaczyć wyniki

Loading ... Loading ...
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx