To już koniec sezonu 2, „40 kontra 20”. Jaki los spotkał Dzidzię, kota obecnego w programie?

POPULARNE DZIŚ

W ten wtorek został wyemitowany ostatni, finałowy odcinek sezonu 2, „40 kontra 20”. Po wielu zmaganiach, grecką rezydencje odpuściły dwie pary, Tomek Zarzycki z Kasią, a Tom Grabowski z Amirą. W przygodach uczestników towarzyszył im pewien zwierzak, mały kotek o imieniu Dzidzia. Co stało się z nim po programie?

Finałowy odcinek zdradził z kim panowie opuścili Grecję. Pełne emocji przygody uczestników zakończyły się w ten wtorek w 40 odcinku, sezonu 2, „40 kontra 20”. Kasia związała się z Tomkiem, a Tom z Amirą. Już wiadomo, że ich związki nie przetrwały.

Kasia prawie momentalnie zamieszkała z Tomkiem, trwało to dwa miesiące. Para odkryła w tym czasie, że w ogóle do siebie nie pasują. Kobieta wyprowadziła się i wyjechała do Hiszpanii. Kasia jakiś czas temu zdradziła, że związała się z innym mężczyzną. Była uczestniczka „40 kontra 20” jest teraz w szczęśliwym związku.

40 kontra 20, sezon 2. Co się stało z kotkiem obecnym w programie?

Tom i Amira też się rozstali po pewnym czasie. Para po powrocie do Polski zapoznała się ze swoimi rodzinami. Związek uczestników sezonu 2, „40 kontra 20” też trwał dwa miesiące. Po tych dwóch miesiącach kobieta spakowała się i wyprowadziła od Toma. Powodem ich rozstania miało być to, że mężczyzna nie był gotowy na związek.

O uczestnikach „40 kontra 20” wiadomo już prawie wszystko, a co z kotkiem Dzidzią? Od pierwszego odcinka w programie wraz z mieszkańcami greckiej rezydencji mieszkał mały kotek. Uczestnicy opiekowali się nim i brał on udział w wielu scenach.

Magda Bolesławska, jedna z faworytek Tomka Zarzyckiego zdradziła jak potoczyły się losy kociątka. Wiadomo, że kotek nie nosi już imienia Dzidzia, teraz nazywa się Chania od miasta w którym przebywali uczestnicy. Kotek został przetransportowany do Polski i zapewniono mu właściwą opiekę.

40 kontra 20 sezon 2 kot Dzidzia styczeń 2023

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x