40 kontra 20, sezon 2, odcinek 40. Wielki finał!

Czas na wielki finał! W poprzednim odcinku sezonu 2, „40 kontra 20” Joanna i Magda wygrały konkurencje w której nagrodą była noc spędzona w sypialni mężczyzn. Podczas ceremonii wyboru obok Tomka stanęła Kasia i Magda. Monika musiała opuścić „40 kontra 20” w 39 odcinku.

Czas poznać finalistki Toma. Kto odpadnie z programu w odcinku 40, sezonu 2, „40 kontra 20”? Kobiety nie wiedzą czego się spodziewać, trudno zgadnąć co czuje starszy mężczyzna. Tom zaprasza do siebie Amirę, kobieta trafia do finału. Uczestnik żegna Joannę, to ona dziś wróci do domu. Drugą finalistką została Amello. Mieszkaniec willi tłumaczy, że kocha Joannę, ale jako przyjaciółkę.

To ostatnie chwile uczestników w greckiej rezydencji. Wszystkie z czterech kobiet wybiorą się dziś na randki z bohaterami „40 kontra 20”. Na pierwszą randkę Tom zabiera Amirę. Uczestnicy mają okazję spędzić trochę czasu sam na sam przed finałem.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 40. Czas na finał. Kto opuści program w tym odcinku?

Tomek z Magdą wybierają się nad brzeg morza i jeżdżą konno. Amello z Tomem postawili na przejażdżkę na skuterach wodnych. Starszy mężczyzna walczy ze swoimi emocjami, nie wie co powinien zrobić. Tomek i Kasia jedzą wspólną kolację w urokliwej restauracji.

Tom ma okazje porozmawiać z córką, chce by oceniła ona jego finalistki. Melania rozmawia sam na sam z mieszkankami willi. Tomek dzieli się swoimi rozterkami z mamą. Pani Katarzyna ma okazję poznać kandydatki Tomka. To już koniec tego emocjonującego dnia, a przed uczestnikami następny jeszcze bardziej przepełniony emocjami.

Kilka godzin przed finałem, młodszy mężczyzna nadal nie wie jaką decyzję podjąć. Sypialnię Toma w nocy odwiedza jedna z kobiet, wygląda na to, że między nimi do czegoś doszło. Czas na finał! Nadszedł dzień kluczowego wybory w programie „40 kontra 20”.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 40. Kto wygrał program?

Panowie muszą w końcu podjąć decyzję. Skończył się czas na poznawanie się uczestników. Tomek zaprasza do siebie Magdę, mężczyzna tłumaczy uczestniczce sezonu 2, „40 kontra 20”, że łączy ich wiele, ale widzi w przyszłości między nimi tylko przyjaźń.

Magda opuszcza grecką rezydencje samotnie! Kasia podchodzi do Tomka i całuje go namiętnie, to ona została wybrana przez młodszego mężczyznę! Tom żegna Amello, kobieta tłumaczy, że widziała uczucie między nim, a Amirą. Pierwsza faworytka Toma została nią do samego finału! Amira opuszcza sezon 2, „40 kontra 20” z Tomem, a Kasia z Tomkiem!

40 kontra 20 sezon 2 odcinek 40 Wielki finał, kto odpadł? Kto wygrał program? Kogo wybrali mężczyźni? styczeń 2023

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx