To już nie jest dziecko. Roksana Węgiel dodała zdumiewające zdjęcie z Rzeszowa

Roksana Węgiel nie jest już dzieckiem. Wskazuje na to nie tylko wiek wokalistki (w styczniu skończyła 16 lat), ale i wizerunek, jaki kreuje management gwiazdy. Końcem tygodnia Roxie gościła w Rzeszowie. Jej wygląd wskazywał na jasny kierunek wizerunkowy: Roksana to już nie dziewczynka, a kobieta.

Roksana Węgiel w Rzeszowie – ta wieść rozpaliła zmysły fanów młodej artystki. Po lockdownie koncert smakował szczególnie. Również sama Węgiel nie ukrywała, że cieszy się, iż znów może wyjść na scenę. Szczególną uwagę zwrócił tym razem wygląd 16-laki.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Roksana Węgiel w Rzeszowie: to już nie jest dziecko

Rzeszów to szczególne miasto na koncertowej mapie Roxie. Jest to bowiem miasto, w którym jako dziecko Roksana bywała dość często – głównie przy okazji występów związanych ze współpracą z jasielskim Domem Kultury. Teraz wraca do stolicy Podkarpacia wraca jako gwiazda na skalę całego kraju, która jednak wyfrunęła z niewielkiego Jasła.

– Ostatnio zagraliśmy w Rzeszowie na „Europejskim Stadionie Kultury”. Dziękuję za świetną energię! Kocham Was. Do zobaczenia na kolejnych koncertach! – przekazała Roxie Węgiel po koncercie w Rzeszowie.

Załączyła ponadto zdjęcie, na którym prezentuje swój nowy look. Nastolatka po raz pierwszy od początku scenicznej kariery zmieniła fryzurę. Zwykłe, szare włosy zamieniła na muśnięte odcieniem różu. Zmiana ta od razu zwraca uwagę:

Roxie Roksana Węgiel

Fotką zachwycił się m.in. Sławomir Zapała. Komentarze pełne miłości zostawiły także Viki Gabor czy Cleo. 16-letnia Roksana Węgiel wzbudza wielką sympatię nie tylko wśród fanów, ale też wśród koleżanek i kolegów ze środowiska show-biznesowego. W przypadku Roxie trudno mówić o „sodówce”. Dziewczyna po prostu robi swoje, dzięki czemu unika jakichkolwiek scysji w przestrzeni publicznej.

Najnowsze artykuły